site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
22 Липень

Пластикові міжкімнатні двері як і вікна з ПВХ все активніше залучають увагу потенційних покупців. Якщо раніше дверне полотно з такого матеріалу вибирали переважно для балконів, то сьогодні їх встановлюють в спальнях, вітальнях, ванних і т.д., розглядаючи нарівні з аналогами з масиву або МДФ.

Конструктивні особливості

Міжкімнатні пластикові двері пропонуються у великому асортименті розмірів (по ширині і висоті), можуть застосовуватися в житлових кімнатах і офісах, так як непогано справляються з підвищеними навантаженнями. Рама являє собою пластикові профілі різної конфігурації, доповнені ребрами жорсткості (металевою арматурою) і повітряними прошарками (від 3 до 5 штук). Форма каркаса і всього полотна може мати будь-яку форму, аж до округлої, арочної або трапецієподібної.

Як металевої арматури в двері пластикові міжкімнатні, як правило, встановлюються профілі з оцинкованої сталі. Вони дають можливість встановити натискну рукоятку з замком, використовувати потужні петлі, а якщо потрібно, то і доводчики.

Чим хороші пластикові двері міжкімнатні?

До переваг дверних полотен з даного матеріалу відноситься наступне:

– різноманіття розмірів, форм, кольорів (за рахунок використання ламінування), фактур;

– різні варіанти заповнення: конструкція може бути глухий або ж оснащуватися світлопрозорими елементами;

– демократична вартість. Як показує практика, це одна з перших причин вибрати металопластикові двері міжкімнатні. Вартість таких дверних полотен істотно менше, ніж аналогів з алюмінію або дерева, при цьому терміни виготовлення також невеликі;

– високі експлуатаційні властивості: пластик не боїться зміни вологості, перепадів температур, захищений від грибка і цвілі, що дозволяє, наприклад, сміливо використовувати їх у ванній або на кухні;

– відмінні параметри звукопоглинання і теплоізоляції. Такі характеристики забезпечує використання гумових ущільнювачів;

– простота догляду. Якщо дерев’яні полотна потрібно періодично перефарбовувати, протирати пил тільки сухими ганчірками, то доглядати за міжкімнатними металопластиковими дверима легше, до того ж вони менш вибагливі.

Різновиди

Дверні полотна з ПВХ можна класифікувати за різними критеріями. До основних належать такі:
1. Вид заповнення. Виділяють глухі двері і з склінням. В якості останнього можуть використовуватися прозорі склопакети, а також кольорові або вітражне скло. Як правило, скління використовують зверху, хоча зустрічаються і інші рішення.
2. Спосіб відкриття. Металопластикові міжкімнатні двері за цим параметром поділяють на такі традиційні види:

Нагадуємо, що уточнити будь-які питання, що цікавлять деталі і замовити дверні полотна із пластику ви можете в компанії «Газда».

Інші публікації

закрити
закрити Всі категорії
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню