На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція

Умови договору на установлення металопластикових вікон та дверей Газда

Ми глибоко розуміємо, як важливо для вас відчувати впевненість і прозорість в кожному етапі співпраці. Саме тому ми прийняли рішення розмістити договір у відкритому доступі. Віримо, що доступність договору допоможе вам ознайомитися з усіма деталями нашої угоди в зручний для вас час. Це ще один крок у нашому прагненні забезпечити нашій клієнтурі найвищий рівень взаєморозуміння та довіри. Ви маєте право знати, що отримуєте найкраще, і ми пишаємося можливістю поділитися цим з вами.

Ознайомитись з умовами договору  

Умови оплати

Ми працюємо офіційно та надаємо кілька варіантів оплати, щоб обрати найзручніший для вас:

  • Оплата під час заміру: Під час приїзду нашого замірника, ви можете підписати договір та здійснити оплату за реквізитами або відсканувавши QR-код через додаток Приват 24 прямо на місці. Цей швидкий та зручний спосіб дозволяє вам зекономити час та ефективно провести оплату.
  • Відвідайте наш шоурум: Якщо ви бажаєте здійснити оплату особисто, ми запрошуємо вас завітати до нашого шоуруму за адресою Бажана 8Б. Тут ви зможете підписати договір та здійснити оплату через наш термінал.
  • Оплата частинами: Ми розуміємо, що вам може бути зручніше розподілити вартість замовлення на частини. Тому ми співпрацюємо з ПриватБанком та надаємо можливість розраховуватися за допомогою послуги “Оплата частинами”. Це зручно, доступно та зробить ваші витрати більш комфортними. (Детальніше про “Оплату частинами”)
  • Звертаємо вашу увагу, що компанія Газда – екозберігаючі вікна є офіційним партнером державної програми єВідновлення – Допомога від держави для власників пошкодженого або зруйнованого житла через бойові дії. Для оформлення замовлення зверніться до нашого відділу роздрібних продажів за телефонами на сайті або залишивши свої контактні дані у формі зворотнього зв’язку та сповістіть про намір скористатись програмою єВідновлення (Детальніше про програму єВідновлення).

Умови доставки

Безкоштовна доставка для роздрібних клієнтів по Києву. Доставка продукції по Києву здійснюється власним автотранспортом протягом тижня після виготовлення. Вартість доставки по області залежить від кілометражу та кількості конструкцій. Просимо зв’язатися з нашим відділом обслуговування для отримання детальної інформації щодо вартості доставки в вашому регіоні.

Наша мета – зробити процес замовлення зручнішим та доступним для вас. Не соромтеся звертатися до нашого відділу продажів для отримання більш докладної інформації чи консультації.

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню