На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
Вікна і двері на базі алюмінієвого профілю

Спочатку алюмінієві профілі використовувалися для скління офісних і торгових приміщень, різних комерційних об’єктів нерухомості. Мають легку вагу конструкції відмінно підходять для ситуацій, коли передбачаються великі площі скління. Поступово важливі переваги профілю з алюмінію, включаючи простий догляд, високу надійність і довговічність, привели до того, що алюмінієві вікна і двері стали з’являтися в житлових приміщеннях — квартирах і котеджах. Їх активно застосовують для скління балконів і лоджій, терас і лоджій, облаштування зимових садів, створення міжкімнатних перегородок.
Які алюмінієві профілі пропонує “Газда”?
Наша компанія уклала угоду про співпрацю з холдингом Alutech, який є найбільшим на пострадянському просторі виробником профільних систем з алюмінію. Для вирішення завдань скління та виготовлення дверей, ми використовуємо три види профільних систем Алютех, а саме:

  • Alutech C48. Це профіль без термовставки, який підходить для холодного фасадного скління, застосування в неопалюваних або використовуваних тільки в теплу пору приміщеннях. Він має монтажну глибину 48 мм, може комплектуватися склопакетами до 30 мм завтовшки, а також припускати інше непрозоре заповнення, припустимо, із сендвіч-панелей;
  • Alutech W62. Це термоізольований алюмінієвий профіль, який підходить для створення віконних, дверних або ж вітражних конструкцій. У ньому передбачено два профілі, які з’єднуються за допомогою поліамідного термомосту — спеціальної вставки, що забезпечує прийнятні теплоізоляційні властивості. При загальній глибині в 62 мм таке рішення може комплектуватися склопакетами до 40 мм завтовшки;
  • Alutech W72. Система підходить для скління пасивних і енергоефективних об’єктів. Показники теплоізоляції досягають 0.62 м2°C / Вт, а монтажна глибина дорівнює 72 мм. Ціна алюмінієвого профілю вище, ніж інших моделей, але вона виправдана відмінними експлуатаційними властивостями.
Можливо вас зацікавить
Алюмінієві двері
Алюмінієві вікна
Комплектуючі для алюмінію

Виклик замірника

Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання

*Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

Алюмінієве скління: особливості та переваги

Оформлення віконного прорізу – справа відповідальна. Від якості монтажу і встановленого блоку залежить не тільки гарний зовнішній вигляд, але і теплоізоляція приміщень. Відповідає цим параметрам алюмінієве скління, що сполучає в собі жорсткість конструкції і легкість.
Раніше воно використовувалося виключно для комерційних, торгових, складських, офісних об’єктів. І це не дивно, адже раніше доступним був лише холодний профіль з алюмінію з низьким рівнем енергоефективності. Зараз же існує теплий профіль, розрахований на житлові приміщення і з високими вимогами до енергозбереження.

Особливості скління алюмінієвим профілем

У надійності і довговічності каркаса з алюмінію зі склопакетами переконалися багато. Все більша кількість клієнтів віддає йому перевагу. Він популярний не тільки через багаторічний термін служби і корозійностійкість:

Завдяки податливості матеріалу після нагрівання йому легко надати необхідну форму – круглу, трапецієподібну, трикутну, овальну і т.д. Завдяки цьому можливе нестандартне скління алюмінієвим профілем. Привертає матеріал увагу і різноманітністю способів відкривання або розсовування стулок. Вікна будуть максимально функціональними.
Для скління потрібен високоякісний і високоміцний профіль, перевірений часом, як білоруський Алютех. В процесі виробництва використовується кілька його різновидів:

Де замовити скління з алюмінієвого профілю вигідно в Україні?

У компанії «Газда» виготовляють на замовлення вікна і фасадне скління з алюмінію. Ми пропонуємо як стандартне рішення, так і створюємо нестандартні віконні блоки різної конфігурації. Також виробляємо двері, утеплюємо балкони і т.д. Після монтажного процесу прибираємо все сміття. А ще пропонуємо:

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню