На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
Вікна і двері на базі алюмінієвого профілю

Спочатку алюмінієві профілі використовувалися для скління офісних і торгових приміщень, різних комерційних об’єктів нерухомості. Мають легку вагу конструкції відмінно підходять для ситуацій, коли передбачаються великі площі скління. Поступово важливі переваги профілю з алюмінію, включаючи простий догляд, високу надійність і довговічність, привели до того, що алюмінієві вікна і двері стали з’являтися в житлових приміщеннях — квартирах і котеджах. Їх активно застосовують для скління балконів і лоджій, терас і лоджій, облаштування зимових садів, створення міжкімнатних перегородок.
Які алюмінієві профілі пропонує “Газда”?
Наша компанія уклала угоду про співпрацю з холдингом Alutech, який є найбільшим на пострадянському просторі виробником профільних систем з алюмінію. Для вирішення завдань скління та виготовлення дверей, ми використовуємо три види профільних систем Алютех, а саме:

 • Alutech C48. Це профіль без термовставки, який підходить для холодного фасадного скління, застосування в неопалюваних або використовуваних тільки в теплу пору приміщеннях. Він має монтажну глибину 48 мм, може комплектуватися склопакетами до 30 мм завтовшки, а також припускати інше непрозоре заповнення, припустимо, із сендвіч-панелей;
 • Alutech W62. Це термоізольований алюмінієвий профіль, який підходить для створення віконних, дверних або ж вітражних конструкцій. У ньому передбачено два профілі, які з’єднуються за допомогою поліамідного термомосту — спеціальної вставки, що забезпечує прийнятні теплоізоляційні властивості. При загальній глибині в 62 мм таке рішення може комплектуватися склопакетами до 40 мм завтовшки;
 • Alutech W72. Система підходить для скління пасивних і енергоефективних об’єктів. Показники теплоізоляції досягають 0.62 м2°C / Вт, а монтажна глибина дорівнює 72 мм. Ціна алюмінієвого профілю вище, ніж інших моделей, але вона виправдана відмінними експлуатаційними властивостями.
 • Можливо вас зацікавить
  Алюмінієві двері
  Алюмінієві вікна
  Комплектуючі для алюмінію

  Виклик замірника

  Залиште номер телефону і ми відповімо
  всі ваші питання

  *Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

  Алюмінієве скління: особливості та переваги

  Оформлення віконного прорізу – справа відповідальна. Від якості монтажу і встановленого блоку залежить не тільки гарний зовнішній вигляд, але і теплоізоляція приміщень. Відповідає цим параметрам алюмінієве скління, що сполучає в собі жорсткість конструкції і легкість.
  Раніше воно використовувалося виключно для комерційних, торгових, складських, офісних об’єктів. І це не дивно, адже раніше доступним був лише холодний профіль з алюмінію з низьким рівнем енергоефективності. Зараз же існує теплий профіль, розрахований на житлові приміщення і з високими вимогами до енергозбереження.

  Особливості скління алюмінієвим профілем

  У надійності і довговічності каркаса з алюмінію зі склопакетами переконалися багато. Все більша кількість клієнтів віддає йому перевагу. Він популярний не тільки через багаторічний термін служби і корозійностійкість:

  Завдяки податливості матеріалу після нагрівання йому легко надати необхідну форму – круглу, трапецієподібну, трикутну, овальну і т.д. Завдяки цьому можливе нестандартне скління алюмінієвим профілем. Привертає матеріал увагу і різноманітністю способів відкривання або розсовування стулок. Вікна будуть максимально функціональними.
  Для скління потрібен високоякісний і високоміцний профіль, перевірений часом, як білоруський Алютех. В процесі виробництва використовується кілька його різновидів:

  Де замовити скління з алюмінієвого профілю вигідно в Україні?

  У компанії «Газда» виготовляють на замовлення вікна і фасадне скління з алюмінію. Ми пропонуємо як стандартне рішення, так і створюємо нестандартні віконні блоки різної конфігурації. Також виробляємо двері, утеплюємо балкони і т.д. Після монтажного процесу прибираємо все сміття. А ще пропонуємо:

  закрити
  закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
  передзвонимо вам Найближчим часом
  закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
  передзвонимо вам Найближчим часом
  закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
  передзвонимо вам Найближчим часом

  Cписок порівнянь

  закрити Меню