site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Вікна і двері на базі алюмінієвого профілю

 

Спочатку алюмінієві профілі використовувалися для скління офісних і торгових приміщень, різних комерційних об’єктів нерухомості. Мають легку вагу конструкції відмінно підходять для ситуацій, коли передбачаються великі площі скління. Поступово важливі переваги профілю з алюмінію, включаючи простий догляд, високу надійність і довговічність, привели до того, що алюмінієві вікна і двері стали з’являтися в житлових приміщеннях — квартирах і котеджах. Їх активно застосовують для скління балконів і лоджій, терас і лоджій, облаштування зимових садів, створення міжкімнатних перегородок.

Які алюмінієві профілі пропонує “Газда”? 

Наша компанія уклала угоду про співпрацю з холдингом Alutech, який є найбільшим на пострадянському просторі виробником профільних систем з алюмінію. Для вирішення завдань скління та виготовлення дверей, ми використовуємо три види профільних систем Алютех, а саме: 

  • Alutech C48. Це профіль без термовставки, який підходить для холодного фасадного скління, застосування в неопалюваних або використовуваних тільки в теплу пору приміщеннях. Він має монтажну глибину 48 мм, може комплектуватися склопакетами до 30 мм завтовшки, а також припускати інше непрозоре заповнення, припустимо, із сендвіч-панелей;
  • Alutech W62. Це термоізольований алюмінієвий профіль, який підходить для створення віконних, дверних або ж вітражних конструкцій. У ньому передбачено два профілі, які з’єднуються за допомогою поліамідного термомосту — спеціальної вставки, що забезпечує прийнятні теплоізоляційні властивості. При загальній глибині в 62 мм таке рішення може комплектуватися склопакетами до 40 мм завтовшки;
  • Alutech W72. Система підходить для скління пасивних і енергоефективних об’єктів. Показники теплоізоляції досягають 0.62 м2°C / Вт, а монтажна глибина дорівнює 72 мм. Ціна алюмінієвого профілю вище, ніж інших моделей, але вона виправдана відмінними експлуатаційними властивостями.

 

Можливо вас зацікавить
Алюмінієві двері
Алюмінієві вікна
Комплектуючі для алюмінію
Виклик замірника
Отримайте більше інформації, використовуючи форму нижче.
Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

Компанія “Газда” розпочала співпрацю з авторитетним виробником профільних систем з алюмінію — холдингом Alutech. У нас ви можете придбати віконні та дверні конструкції на його основі. Якщо ви хочете замовити алюмінієвий профіль для будь-яких завдань скління, просто зв’яжіться з нашими представниками. Ми гарантуємо високу якість вікон і дверей, а також послуг монтажу.

 Алюмінієві профілі: основні переваги

 На ринку скління так званий алюм. профіль є одним з конкурентів металопластикових систем і традиційних дерев’яних рам. До переваг вікон і дверей на базі рішень з алюмінію відноситься наступне: 

Як і основні конкуренти, Алюмінієвий профіль характеризується респектабельним і привабливим зовнішнім виглядом, нешкідливістю і екологічністю. 

Всі це особливості роблять саме алюміній кращим вибором для фасадного скління (суцільноскляних систем), яке забезпечує панорамний вид, відмінні світлопропускаючі здібності і високий рівень захисту. 

Технічні можливості профілю 

Алюмінієві профільні системи затребувані і популярні при вирішенні різних завдань скління з різних причин. Крім описаних вище переваг, подібні рішення примітні широкими технічними можливостями застосування, здатними задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів. Так, вікна та двері з алюмінієвим профілем характеризують такі риси:

різноманітність можливих способів відкривання, в тому числі і різні види розсувних систем;

 Крім цього слабку теплоізоляцію-традиційний мінус вікон і дверей з алюмінію — сьогодні не складно нівелювати за рахунок використання профільних систем з термомостом. Це спеціальна термоізоляційна вставка, яка здатна забезпечити необхідні для житлових приміщень показники енергозбереження.

 Слід враховувати, що вартість алюмінієвого профілю вище, ніж у основних аналогів. Але з урахуванням максимального терміну служби, вкладення в такі системи навіть вигідніше, ніж в дерев’яні конструкції і порівнянні з придбанням виробів з ПВХ.

закрити
закрити Всі категорії
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню