На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
clock Пн-Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Ламіновані вікна: види та відмінності

Біле забарвлення – далеко не єдиний варіант оформлення для пластикових вікон. Сучасні технології, які використовуються компанією «Газда», дозволяють надати профільній системі на практично будь-який колір. Разом з колірною гамою можливо змінити фактуру і текстуру, що також важливо, наприклад, якщо стоїть завдання добитися максимальної імітації дерева. Як наслідок, за допомогою ламінування пластикових вікон можна перетворити фасад або отримати максимальну гармонію в стилістиці оформлення приміщень.

Що таке ламінація?

Це технологія декорування, яка дозволяє надати, початково білому пластику профільної системи практично будь-який колір і відтінок. Сучасні способи ламінування пластикових вікон відрізняються. В одних випадках на білий профіль наноситься спеціальна плівка, в інших – ще на етапі виготовлення ПВХ-системи додається пігмент потрібного кольору, а вже потім для додаткового захисту від вигорання застосовуються плівки. Компанія «Газда», будучи представником Rehau, використовує плівки Renolit.

 

 

Переваги ламінування:

  • Необхідний колір і фактура віконного профілю.
  • Довговічність і надійність. Після ламінування вікна не страшна волога, сонячні промені, механічні та хімічні впливи.
  • Практичність. Плівки мають антистатичні властивості, тому до них не прилипає пил, бруд і інше сміття.
  • Зручність. На відміну від дерев’яних аналогів, ламіновані пластикові вікна не потребують обробки лаком, перефарбування або усунення дефектів на лакофарбових покриттях.
  • Великий вибір кольорів.

 

Види ламінації:

  • Плівкова ламінація. Під високим тиском на профіль наноситься плівка Renolit, яка може мати різні кольори і відтінки. Такий варіант декору буває двостороннім або одностороннім (в тому числі яким зовнішнім, або внутрішнім). Плівкова технологія доступніша за ціною, варативніша за відтінками. Недоліки збільшення термінів виробництва вікна на два тижні, торець все одно залишається білим.
  • Ламінація в масі. На етапі виготовлення в пластик додається фарбувальний пігмент. Процес виготовлення залишається таким же за часом. Поверх пофарбованого профілю наноситься захисна плівка, яка запобігає вигорянню на сонці. Виглядає таке вікно максимально привабливо, але коштує дорожче. Доступних кольорів менше: темний і золотий дуб для всіх профілів Rehau, для Synego і Brilliant також пропонується кремово-білий і антрацит (цей пігмент також додається в Euro 70).

Система декорів Rehau Kaleido Woodec

 

Додаткова можливість декорування доступна в рамках ексклюзивної серії Rehau Kaleido Woodec, яка створена спеціально для профілів Geneo. На відміну від звичайних варіантів ламінування, такий декор передає не тільки колір, але і фактуру, текстуру, малюнок «під дерево». Він також характеризується ефектним матовим світінням і ще краще імітує породи дерев. Доступні три колірні варіації: бурштиновий, сивий і вибілений дуб.

Основні переваги Професіоналізм, перевірений часом!
Гарантія на
продукцію
Відповідність
європейським стандартам
17 років досвіду
нашої команди
Професійна
консультація
Гнучкі
системи оплати
Налаштована
система логістики
Швидкі терміни
виготовлення
Власне автоматизоване
виробництво
<strong> Котедж </strong>
<strong> Котедж </strong>
<strong> Котедж </strong>
<strong> Котедж </strong>
<strong> Котедж </strong>
Наші проекти Коротко про те, чим ми пишаємося!
Котедж
Профіль
Rehau Synego MD
Колір
Дуб темний
Терміни виготовлення
- днів
Котедж
Профіль
Rehau Synego
Колір
Коричневий-шоколадний
Терміни виготовлення
- днів
Котедж
Профіль
Rehau Synego MD
Колір
Коричневый-шоколадный
Терміни виготовлення
- днів
Котедж
Профіль
Rehau Synego MD
Колір
Золотий дуб
Терміни виготовлення
- днів
Котедж
Профіль
Rehau Synego MD
Колір
Коричневий-шоколадний
Терміни виготовлення
- днів
Схема роботи

Замір

Розрахунок вартості

Попередня оплата

Виготовлення та встановлення

Готові вікна

Виклик замірника

Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання

*Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

Ми у YouTube
производство окон Газда
Спалья
Замена окон
Евромонтаж
Раздвиная система
Лизвинская
Максимум окна

Що таке ламінація вікон та для чого вона потрібна?

Більшість людей вважає, що віконний ПВХ-профіль може мати лише біле забарвлення. Це наче стандарт, який не піддається жодним змінам. Однак усе давно змінилось і ламінація вікон допоможе задекорувати раму в будь-який колір. Завдяки ламінуванню віконна конструкція стане повноцінною частиною інтер’єру або ж яскравим і неповторним його акцентом. Тепер не обов’язково ховати віконний проріз за шаром тюлю та штор.

Переваги ламінації вікон та що це таке?

Ламінацією називається технологія декорування, яка застосовується для надавання білому пластиковому профілю бажаного відтінку. Існує кілька способів ламінування, але найпопулярнішим та найпростішим є нанесення спеціальної плівки.

Така процедура ламінації може виконуватись тільки професіоналами, адже декоративний шар наноситься на профіль під високим тиском на спеціальному обладнанні. Він має всією площею приєднатись до пластику та рівномірно розподілитись. Тобто в результаті повинна бути ідеально гладка декорована поверхня без зон здуття під плівкою.

Саме тому ламінація металопластикових вікон передбачає підготовчий процес. Перед наклеюванням плівки ПВХ поверхню варто очистити, знежирити та ретельно висушити. Лише після цього можна наносити праймер зі спеціальним складом та проводити подальші етапи склеювання.

Однією із переваг ламінування плівкою є його доступна вартість та різноманітна кольорова гамма.

Проте також можлива ламінація в масі вікон металопластикових кольорових. Тобто в процесі виготовлення пластику використовується фарбувальний пігмент. Плівка теж наноситься на раму і виконує ще й захисну функцію, запобігаючи швидкому вицвітанню фарби. Так отримується обмежена кількість кольорів. Проте вартість віконної конструкції може бути різною, що залежить від обраного кольору.

Переваги ламінації:

Де можна замовити якісні ламіновані металопластикові вікна в Україні?

Якщо інтер’єру кімнати не вистачає свіжості чи оригінальності, замініть вікна. Компанія «Газда» пропонує ламіновані моделі арочних, класичних, трикутних, круглих віконних систем з імітацією фактури деревини чи яскраві однотонні варіанти. З нами ви маєте можливість покращити мікроклімат в кімнаті та зробити її кращою. Наші майстри завжди до ваших послуг.

А ще у нас:

Ваші мрії в надійних руках!

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню