На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
Замір вікон - виклик
фахівця додому

Замір вікон — дуже відповідальна операція, що передує встановленню пластикового вікна. Навіть найкращі пластикові вікна можуть доставити багато клопоту, якщо їх установка буде не ідеальною. А це безпосередньо залежить від точності вимірювання.

Неправильна форма отвору, нерівномірна товщина стін – поширене явище в будинках масової забудови. Тому виконувати замір повинні тільки професіонали. Наші інженери-замірника, що пройшли навчання в Академії REHAU, гарантують точність і правильність виробленого заміру пластикового вікна.

Для чого необхідний попередній виклик інженера-замірника?

Навіть в сучасних проектах житлових будинків віконні та дверні отвори не являються абсолютно рівними і ідентичними, часто мають місце нерівності стін, різна товщина стіни навколо отвору, неправильна форма або інші дефекти. Щоб повноцінно виконувати основні функції, готове вікно повинно ідеально відповідати за розміром конкретному отвору. Для обліку всіх особливостей і складання проекту необхідні якісний замір вікон і досвідчений погляд професіонала.

Замір – необхідний етап об’єктивної оцінки вартості вікна

Наш фахівець запропонує відповідні варіанти рішень і прорахує ціну виготовлення вікна з урахуванням всіх необхідних комплектуючих, які можуть знадобитися для досягнення оптимальних показників герметичності і збереження тепла. Будь-яка оцінка вартості, виконана без огляду експертом, буде недостовірною і поверхневою, а ігнорування дефектів і нюансів отвору, які потребують корекції, призведе до істотного погіршення характеристик теплозбереження та герметичності.

Замір пластикового вікна: основні етапи

Під час першого візиту замірник вікон виконає наступні види робіт:

  • Гранично точний вимір віконного отвору.
  • Загальна оцінка стану отвору: визначення конфігурації, глибини відкосів.
  • Аналіз теплообміну, рівня вологості і шуму
  • Оцінка стану підвіконь (при наявності), визначення доцільності подальшого використання або пропозицію варіантів заміни.

Детальна консультація на місці

Обговоріть з замірником ваші побажання по функціях та дизайну вікна, плановане колірне рішення. Задайте питання щодо можливої кількості стулок, варіантів їх розташування, способів відкривання, провітрювання. Доцільно відразу обумовити замовлення додаткових опцій: установка москітних сіток, монтаж підвіконь, оздоблення відкосов. Наш інженер зафіксує всі вимоги до майбутнього вікна, розповість про технічні можливості для їх реалізації, а також оцінить ступінь теплозбереження приміщення, і дасть поради щодо збереження тепла в квартирі при необхідності установки енергозберігаючих вікон, які вам допоможуть зберегти 40-60% тепла. Фахівець компанії «ГАЗДА» надасть аргументовані рекомендації щодо типу ПВХ-профілю, виду склопакета і варіантів фурнітури, способів монтажу, найбільш придатних під конструктивні особливості приміщення.

Комплексне рішення

Результатом роботи інженера-замірника стане складений лист заміру, що відповідає характеристикам конкретного приміщення і побажань клієнта. Документ містить всю інформацію про конструктивні особливості отвору, теплозберігаючих характеристиках приміщення, в разі необхідності – перелік додаткових робіт, а також ескіз узгодженого з замовником проекту віконної конструкції. Лист виміру є підставою для розрахунку остаточної вартості виготовлення вікна.

 

Основні переваги Професіоналізм, перевірений часом!
Гарантія на
продукцію
Відповідність
європейським стандартам
17 років досвіду
нашої команди
Професійна
консультація
Гнучкі
системи оплати
Налаштована
система логістики
Швидкі терміни
виготовлення
Власне автоматизоване
виробництво
Схема роботи

Замір

Розрахунок вартості

Попередня оплата

Виготовлення та встановлення

Готові вікна

Виклик замірника

Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання

*Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

Ми у YouTube
Наклонно-сдвижная система. Схема G 'Комфорт'. ГАЗДА® Экосберегающие окна
Наклонно-сдвижная система. Схема G 'Комфорт'. ГАЗДА® Экосберегающие окна
Наклонно-сдвижная система. Схема G 'Комфорт'. ГАЗДА® Экосберегающие окна
Наклонно-сдвижная система. Схема G 'Комфорт'. ГАЗДА® Экосберегающие окна
закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню