На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
Обслуговування пластикових вікон

Регулювання і ремонт вікон і дверей в Києві

ПВХ-конструкції вважаються максимально надійними, довговічними і невибагливими. Але навіть їм періодично необхідно сервісне обслуговування. Здійснити ремонтні роботи (замінити зношені компоненти) або здійснити регулювання металопластикових вікон готові досвідчені фахівці «Газда».
На відміну від інших ремонтників, ми пропонуємо гарантію на виконані роботи, що є додатковим підтвердженням якості.

Основні напрямки ремонту

Ремонт металопластикових дверей

• Діагностика несправності
• Ремонт замку
• Ремонт дверей
• Регулювання дверей
• Заміна фурнітури

Детальніше про вартість робіт тут

Ремонт ПВХ вікон

• Діагностика несправності
• Заміна фурнітури
• Перерозклинування
• Регулювання
• Заміна ущільнювача

Детальніше про вартість робіт тут

Заміна склопакетів

Послуга, що набирає все більшої популярності в Києві – установка нового склопакета замість наявного. Зазвичай, раніше подібні роботи були затребувані виключно при механічних пошкодженнях на стеклах (розбитті, появі тріщин і відколів). Зараз заміна склопакета – це ще й ефективний спосіб модернізації наявного металопластикового вікна і підвищення таких його експлуатаційних якостей, як тепло- і звукоізоляція.

Встановивши замість звичайних стекол енергозберігаючі, можна підвищити показники опору теплопередачі мало не в 2 рази. В результаті взимку в квартирі буде тепліше, рахунки за комунальні послуги скорочуються, покращується мікроклімат. При цьому вартість заміни склопакета істотно нижче, ніж встановлення повністю нового металопластикового вікна. Ще один незаперечний плюс – оперативність реалізації такої модернізації при повній відсутності будь-яких брудних робіт у вашій квартирі або будинку.
Детальніше про вартість робіт тут

Заміна глухих стулок на стулки з відкриванням

ПВХ-вікна встановлюються під час побудови будівель, їх плюси і мінуси з’ясовуються в процесі експлуатації, і перед господарем часто стоїть питання про зміну функціональності металопластикових конструкцій. Як правило, виникає необхідність переробити глухе вікно у вікно з відкриванням.
Детальніше про глухі вікна тут

Ремонт пластикових вікон

Отримайте додаткову інформацію за допомогою форми нижче або звернувшись по телефону (050) 230 7 337

 

*Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
Ми у YouTube
Як ми повертаємо до життя вікна
Наклонно-сдвижная система. Схема G 'Комфорт'. ГАЗДА® Экосберегающие окна
Наклонно-сдвижная система. Схема G 'Комфорт'. ГАЗДА® Экосберегающие окна
Наклонно-сдвижная система. Схема G 'Комфорт'. ГАЗДА® Экосберегающие окна
Наклонно-сдвижная система. Схема G 'Комфорт'. ГАЗДА® Экосберегающие окна
Наклонно-сдвижная система. Схема G 'Комфорт'. ГАЗДА® Экосберегающие окна
Наклонно
Наклонно
Ви прийняли рішення замінити свої старі вікна на нові – якісні, красиві, функціональні пластикові вікна.
Ми з задоволенням допоможемо Вам!
Наша співпраця можна умовно розділити на кілька етапів. Дотримуючись їх, ми з Вами, як би “сходинка за сходинкою” просуваємося до досягнення наміченої мети – заміни старих вікон на нові металопластикові вікна.

  • Зателефонуйте нам.
  • Досвідчений менеджер-консультант допоможе Вам з’ясувати, які саме пластикові вікна будуть відповідати всім Вашим вимогам. Для цього він задасть кілька запитань, відповіді на які сформулюють Ваші вимоги до нових пластикових вікон.
  • Менеджер порадить Вам віконну систему, яка максимально відповідає Вашим запитам.
  • Менеджер назве приблизні терміни виконання і приблизну вартість обраних Вами пластикових вікон.

Компанія «Газда» спеціалізується на виробництві та встановлення металопластикових вікон в Києві. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасний завод з виробничими потужностями до 300 виробів на добу, сформували команду професіоналів, до якої входять майстри, які пройшли навчання в Академії Rehau, маємо багатий досвід роботи на українському віконному ринку. Все це дає можливість пропонувати нашим клієнтам додаткові послуги, в тому числі регулювання і ремонт пластикових вікон, заміну склопакетів у Києві тощо

Обов’язковий етап при замовленні ПВХ-вікон – здійснення замірів

Професійні віконники ніколи не приступають до виготовлення віконної конструкції до здійснення точних вимірів на об’єкті. Це обов’язкова робота, яка дозволяє заміряти габарити віконного (або балконного) отвору, глибину укосів, визначити інші індивідуальні особливості, прямо або побічно впливають на вибір виробу та / або їх підсумкові параметри.

Заміна вікон в Києві без попередніх вимірів на об’єкті неможлива. Тому, якщо ви збираєтеся поставити металопластикові конструкції, зателефонуйте нам і замовте виїзд замірника. Профільний фахівець компанії «Газда» приїде до вас у зручний, заздалегідь узгоджений час. Крім вимірів він проконсультує щодо вибору продукції, яка допоможе вирішити задачі клієнтів.

Регулювання і ремонт вікон в Києві

ПВХ-вікна вважаються максимально надійними, довговічними і не вибагливими. Але навіть їм періодично необхідно сервісне обслуговування. Здійснити ремонтні роботи (замінити зношені компоненти) або внести корективи металопластикових вікон готові досвідчені фахівці «Газда». На відміну від інших ремонтників, ми пропонуємо гарантію на виконані роботи до 12 місяців, що є додатковим підтвердженням якості.

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню