site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
location Офіси продажів
Показати на мапі
clock Пн-Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Послуги
Ви прийняли рішення замінити свої старі вікна на нові – якісні, красиві, функціональні пластикові вікна.
Ми з задоволенням допоможемо Вам!  
Наша співпраця можна умовно розділити на кілька етапів. Дотримуючись їх, ми з Вами, як би  “сходинка за сходинкою”  просуваємося до досягнення наміченої мети – заміни старих вікон на нові металопластикові вікна.

  • Зателефонуйте нам.
  • Досвідчений менеджер-консультант допоможе Вам з’ясувати, які саме пластикові вікна будуть відповідати всім Вашим вимогам. Для цього він задасть кілька запитань, відповіді на які сформулюють Ваші вимоги до нових пластикових вікон.
  • Менеджер порадить Вам  віконну систему, яка максимально відповідає Вашим запитам.
  •  Менеджер назве приблизні терміни виконання і приблизну вартість обраних Вами пластикових вікон.

Компанія «Газда» спеціалізується на виробництві та встановлення металопластикових вікон в Києві. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасний завод з виробничими потужностями до 300 виробів на добу, сформували команду професіоналів, до якої входять майстри, які пройшли навчання в Академії Rehau, маємо багатий досвід роботи на українському віконному ринку. Все це дає можливість пропонувати нашим клієнтам додаткові послуги, в тому числі регулювання і ремонт пластикових вікон, заміну склопакетів у Києві тощо

Обов’язковий етап при замовленні ПВХ-вікон – здійснення замірів

Професійні віконники ніколи не приступають до виготовлення віконної конструкції до здійснення точних вимірів на об’єкті. Це обов’язкова робота, яка дозволяє заміряти габарити віконного (або балконного) отвору, глибину укосів, визначити інші індивідуальні особливості, прямо або побічно впливають на вибір виробу та / або їх підсумкові параметри.

Заміна вікон в Києві без попередніх вимірів на об’єкті неможлива. Тому, якщо ви збираєтеся поставити металопластикові конструкції, зателефонуйте нам і замовте виїзд замірника. Профільний фахівець компанії «Газда» приїде до вас у зручний, заздалегідь узгоджений час. Крім вимірів він проконсультує щодо вибору продукції, яка допоможе вирішити задачі клієнтів.

Регулювання і ремонт вікон в Києві

ПВХ-вікна вважаються максимально надійними, довговічними і не вибагливими. Але навіть їм періодично необхідно сервісне обслуговування. Здійснити ремонтні роботи (замінити зношені компоненти) або внести корективи металопластикових вікон готові досвідчені фахівці «Газда». На відміну від інших ремонтників, ми пропонуємо гарантію на виконані роботи до 12 місяців, що є додатковим підтвердженням якості.

До основних напрямів ремонту пластикових вікон в Києві можна віднести наступне:

  • · Регулювання стулок (по мірі притиску, усунення перекосів і т.д.);
  • · Заміна віконних або дверних ручок;
  • · Роботи по додатковій герметизації отвору (підвіконня, стиків, відливу і т.д.);
  • · Заміна зношених ущільнювачів;
  • · Установка і / або заміна елементів фурнітури (доводчиків, запорів, петель, декоративних накладок, замків);

Ремонт металопластикових вікон разом з майстрами «Газда» передбачає діагностику поломок, виконання регулювань, якщо вони дозволяють усунути дефект, заміну несправних деталей, консультації з питань належного догляду та профілактики збоїв в роботі.

Заміна склопакетів

Ще однією, набирає все більшої популярності послугою нашої компанії в Києві є установка нового склопакета замість наявного. Як правило, раніше подібні роботи були затребувані виключно при механічних пошкодженнях на стеклах (розбитті, появі тріщин і відколів). Зараз же заміна склопакета – це ще й ефективний спосіб модернізації наявного металопластикового вікна і підвищення таких його експлуатаційних якостей, як тепло- і звукоізоляція.

Встановивши замість звичайних стекол енергозберігаючі, можна підвищити показники опору теплопередачі мало не в 2 рази. В результаті взимку в квартирі буде тепліше, рахунки за комунальні послуги скорочуються, мікроклімат стає краще. При цьому вартість заміни склопакета істотно нижче, ніж установка повністю нового металопластикового вікна. Ще один незаперечний плюс – оперативність реалізації такої модернізації при повній відсутності будь-яких брудних робіт у вашій квартирі або будинку.

Дізнатися більше про всі пропоновані послуги «Газда» ви можете у відповідних розділах нашого веб-ресурсу. Там же ви знайдете прайси з розцінками основних робіт. З усіх питань ми готові проконсультувати вас і в телефонному режимі.

Ремонт пластикових
вікон зі знижкою 10 %

Отримайте додаткову інформацію за допомогою форми нижче або звернувшись по телефону


+38 (044) 337-53-75
service@gazda.ua
Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
Ми у YouTube
Як ми повертаємо до життя вікна
Наклонно-сдвижная система. Схема G 'Комфорт'. ГАЗДА® Экосберегающие окна
Наклонно-сдвижная система. Схема G 'Комфорт'. ГАЗДА® Экосберегающие окна
Наклонно-сдвижная система. Схема G 'Комфорт'. ГАЗДА® Экосберегающие окна
Наклонно-сдвижная система. Схема G 'Комфорт'. ГАЗДА® Экосберегающие окна
Наклонно-сдвижная система. Схема G 'Комфорт'. ГАЗДА® Экосберегающие окна
Наклонно
Наклонно
закрити
закрити Всі категорії
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

Вже йдете? Не поспішайте!

Можливо ви не помітили 40% знижки
Зателефонуйте за номером (044) 363 5 702
перейдіть за посиланням, щоб дізнатися ціни

+