На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
Співпраця із Газда

Газда – компанія, орієнтована на співпрацю з архітекторами і дизайнерами інтер’єру. Ми надаємо дизайнерам і архітекторам найкращі умови співпраці, допомагаємо у вирішенні питань, пов’язаних з підбором, комплектацією і установкою. Ми у компанії Газда розуміємо труднощі, з якими можуть зіткнутись архітектори та дизайнери під час втілення своїх проектів. Саме тому ми пропонуємо рішення, які допомагають подолати ці труднощі.

Чим вигідна співпраця з нами?

Співпрацюючи з нами дизайнери та архітектори можуть спокійно делегувати частину завдань і обов’язків по реалізації проекту. Звернувшись до нас Ви завжди можете отримати вичерпну інформацію про технічні характеристики та особливості товарів, які вас цікавлять. Ми надаємо можливість попрацювати з замовником в нашому шоурумі, у всіх наших офісах є зразки продукції, а також можна замовити зразки замірнику, попередньо попередивши про це по телефону.

Наш асортимент, досвід і сервіс допомагають в комплектації об’єктів будь-якого масштабу. Завдяки багаторічному досвіду роботи ми маємо в розпорядженні велику базу надійних постачальників і підрядників. Крім того, ми пропонуємо зручну систему бонусів для дизайнерів та архітекторів, що робить співпрацю з нами ще вигіднішою.
Саме тому, багато дизайнерів та архітекторів вже обирають співпрацю з компанією Газда.

Виклик замірника

Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання

*Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

Ми у YouTube

Профілі концерну REHAU в Україні

Продукція REHAU представлена в мережі авторизованих партнерів – у віконних компаній, які мають виробничі потужності і кваліфікованих фахівців. Вони здатні виготовити висококласні конструкції і виконати належний професійний монтаж, надаючи на це гарантію і захищаючи клієнта від підробок. Авторизованим партнером Рехау є і компанія «Газда». Де-факто і де-юре вікна Газда – це синонім еталонної якості і всіх описаних переваг німецького виробника.

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню