На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
Вікна з алюмінієвого профілю

До традиційних сильних сторін алюмінієвих віконних систем відноситься висока міцність і довговічність, яка перевершує дерево і більшість металопластикових аналогів, досягаючи 80 років. Важливими перевагами також виступає легка вага і сучасний дизайн.
На тлі дерев’яних вікон алюмінієві не бояться вологи та інших несприятливих погодних умов. Вони захищені від корозії. У порівнянні з ПВХ алюмінію не страшний нагрів (припустимо, від фена або праски), вплив ультрафіолету, більш кращі такі віконні конструкції і з точки зору протипожежної безпеки.
За рахунок покриття зносостійкими порошковими фарбами алюмінієвим вікнам можна надати практично будь-який колір, в тому числі домогтися імітації відтінків і структури натуральної деревини. При цьому в плані догляду вони також прості і зручні, як металопластикові аналоги.
Раніше виготовлення вікон з алюмінієвого профілю було виправдано переважно для фасадного скління і невибагливих з точки зору енергозбереження об’єктів. Але сучасні рішення, доповнені спеціальними термовставками, вважаються в повній мірі “теплими”. В результаті область використання алюмінієвих систем істотно розширюється і ні в чому не поступається ПВХ-аналогам, а за рахунок своєї легкості навіть перевершує їх. Так, при значних площах скління саме алюміній є кращим вибором.

Виробники
brand
Можливо вас зацікавить
Алюмінієві двері
Комплектуючі для алюмінію
Вхідні двері з ПВХ

Виклик замірника

Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання

*Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

Алюмінієві вікна – в чому їх особливості?

Від якості віконних блоків залежить не тільки краса фасаду та інтер’єру. Чим вони надійніше і якісніше, тим краще захищають від холоду і шуму. Важливим моментом є і термін служби. Багаторічним експлуатаційним періодом можуть похвалитися алюмінієві вікна, адже у них він досягає 80 років. Цим не можуть похвалитися ні ПВХ-конструкції, ні тим більше дерев’яні.

Віконний виріб з алюмінію підходить і для будинку, і для квартири. Правда, раніше їх встановлювали тільки в тих приміщеннях, які не потребують теплоізоляції. Сьогодні все змінилося і їх монтаж можливий на об’єкті будь-якого значення.

Різновиди і переваги алюмінієвих вікон

Віконні блоки з алюмінію впевнено конкурують з пластиковими. Вони нічим не гірше виробів з ПВХ, а в багатьох моментах навіть перевершують їх. Звичайно, міцність, надійність і довговічність конструкції залежить від якості профілю. Сьогодні найпопулярніші вікна Алютех, а точніше, сам алюмінієвий профіль. Виготовляють його в Білорусі з гарантією чудових експлуатаційних властивостей.

Конструктивно такий віконний виріб складається з рами і скління (склопакета). Частини алюмінієвого профілю надійно з’єднуються між собою. Вікна алюмінієві повинні бути герметичними, тому всі стики обробляються спеціальними засобами.

У комплект входять також петлі, якщо віконний блок має стулки які відкриваються. У такому випадку знадобиться і інша фурнітура (ручка, замок і т.д.), що забезпечує необхідним функціоналом. Глухе вікно з алюмінієвого профілю не потребує цих комплектуючих.

Основою в створенні віконного вироби є все ж профіль з алюмінію. Він буває двох різновидів:

Переваг у віконних блоків з алюмінію дуже багато, адже цей метал нічим не поступається металопластику. Вікна з алюмінієвим профілем відрізняються:

Де замовити вікна алюмінієві в Києві, Одесі та Чернігові?

У компанії «Газда» є все необхідне для оформлення віконного прорізу. Ми співпрацюємо з білоруською компанією Алютех, створюючи каркас з високоякісного і високоміцного профілю. У нас ви зможете зробити алюмінієві вікна на замовлення, навіть якщо вони нестандартної форми. Як декор застосовуємо не тільки однотонне покриття порошковою фарбою, а й імітацію деревної структури і кольору. На кожен виріб видаємо гарантію від виробника.
Команда наших фахівців займається склінням терас і лоджій, виробництвом дверей, розширенням балконів і т.д. Після монтажних робіт прибираємо старі конструкції та сміття. А ще пропонуємо:

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню