site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
location Офіси продажів
Показати на мапі
clock Пн-Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
Міжкімнатні розсувні двері: сильні та слабкі сторони

Розсувні двері в житлових приміщеннях ще недавно зустрічалися нечасто, адже раніше існуючі технології володіли відчутними недоліками. Так, від розсувних систем було чимало шуму, через що в спальні або дитячій кімнаті їх встановлювати було нелогічно. У деяких випадках користуватися такими дверима було нелегко: потрібно було прикладати чимало зусиль для відкривання. Також були питання до якості звукоізоляції: так як повноцінною перешкодою для шуму подібні дверні конструкції не були.

Більшість з цих «дитячих проблем» в сучасних розсувних системах вирішені. Так, ролики мають силіконове покриття, тому рух полотна практично безшумний. Сучасна фурнітура дозволяє комфортно користуватися такими дверима навіть дітям. Окремі види систем, наприклад, підйомно-розсувні, гарантують високі ізоляційні властивості, тобто стають перешкодою не тільки для шуму, але і для холоду. В результаті двері розсувні можуть бути як міжкімнатними, так і вхідними.

До плюсів сучасних конструкцій відноситься:

  • реальна економія простору;
  • високий рівень ергономіки;
  • проста, зручна і безпечна експлуатація;
  • довговічність і надійність, порівняно з традиційними розпашними моделями;

широка сфера застосування, включаючи офісні, торговельні та інші об’єкти, а також будь-які види житлових приміщень.

До недоліків деяких розсувних систем відноситься не ідеальна звукоізоляція і присутність порожка, який потрібно переступати. Але сьогодні є міжкімнатні двері розсувні, в яких і ці мінуси усунені. Як наслідок, реальний недолік фактично один – більш висока ціна на тлі розпашних конструкцій.

Якщо ві вирішили замовити розсувні двері ПВХ – зверніться до менеджера за консультацією.

Розсувні двері
Двері "гармошка"
Французські двері (панорамні)
Можливо вас зацікавлять інші конструкції
Міжкімнатні двері
Скління балкону
Вхідні двері
5 кроків до гарних дверей

Виклик замірника

Розрахунок

Попередня плата

Монтаж

Нові міжкімнатні двері
Виклик замірника
Отримайте більше інформації, використовуючи форму нижче.
Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

Чому розсувні двері з ПВХ?

Звичне всім полотно міжкімнатних дверей зроблено з дерев’яного масиву або різних дерев’яних плит (МДФ, фанери і т.д.). Але зараз навіть їм нав’язують конкуренцію рішення на базі металопластикового профілю. Спочатку такі двері з’явилися в офісних та інших некомерційних об’єктах, а сьогодні нерідко фігурують і в житлових приміщеннях.

ПВХ-профіль не тільки прекрасно поєднується з розсувними системами і висококласною фурнітурою, що забезпечує бездоганну функціональність. Ці дверні конструкції володіють численними перевагами, в тому числі:

Комплектація і варіанти реалізації розсувних конструкцій

До загальних складових з традиційними розпашними рішеннями відноситься:

власне дверне полотно;
наличники. Вони надають дверям закінчений вигляд і дозволяють їм гармонійно вписатися в інтер’єр;
фурнітурні елементи, включаючи замки, ручки, петлі і т.д.

До обов’язкових додаткових елементів відноситься власне розсувна система. Це напрямні з роликами, а також додаткові механізми, що забезпечують функціональність дверей. До опційних рішень, які можуть бути присутніми або бути відсутніми, відносяться фальшкоробки (фальшстіни). В них може заїжджати дверне полотно. Такий варіант виглядає привабливіше, але і передбачає додаткові роботи по створенню фальшстіни. Плюс вона дещо забирає корисний простір.

Можуть бути різні схеми будови і роботи розсувних дверей, виробництва Газда. До найпоширеніших міжкімнатних варіантів відноситься:

Хочете купити розсувні міжкімнатні двері? Зв’яжіться з представниками «Газда» прямо зараз!

Розсувні міжкімнатні двері

Розсувні двері стають все більш актуальною і затребуваною альтернативою стандартним розпашним конструкціям. Нерідко вони є єдиним придатним і доцільним рішенням в конкретних умовах, припустимо, при дефіциті вільного простору або необхідності забезпечити високу ергономіку. Сучасні технології дозволяють «впровадити» такі дверні конструкції досить швидко, з мінімальною кількістю брудних робіт і без шкоди для виконаного ремонту.

Компанія «Газда» пропонує розсувні міжкімнатні двері на базі металопластикових систем. Ми маємо багатий досвід виробництва і монтажу таких конструкцій, гарантуючи замовнику висококласну продукцію за адекватною ціною і дотримання узгоджених термінів виготовлення.

закрити
закрити Всі категорії
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь