На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція

Балкон i лоджія - скління та ремонт під ключ

У більшості випадків просто засклити балкон (або лоджію) недостатньо, щоб отримати додатковий комфортний, красивий і корисний житловий простір. Крім установки віконних блоків з ПВХ, потрібні й інші роботи, включаючи утеплення, оздоблення, проводку електрики, виготовлення меблів і т.д. Все це можна реалізувати, звертаючись до різних профільних фахівців (віконщиків, ремонтників, електриків) або ж заощадити гроші і час, замовивши балкон під ключ в компанії «Газда».

Ми з 2004 року займаємося виготовленням металопластикових вікон в Києві. Сьогодні наша компанія є авторизованим партнером концерну Rehau, гарантуючи покупцям кращу продукцію для скління, висококласні послуги з монтажу відповідно до вимог будівельних норм України та європейських стандартів. Також ми готові зробити для вас балкон під ключ в Києві, виконавши всі необхідні роботи відповідно до індивідуальних завдань.

Скління – головний етап облаштування балконного простору

Послуга «балкон під ключ» в Києві (Одесі і Чернівові) може припускати різні види робіт і послуг. При цьому основним етапом виступає, звичайно ж, скління. Фактично від вибору профілю, склопакета і інших комплектуючих залежить спектр наступних робіт і загальні їх результати.

Так, наприклад, якщо встановлюється віконний блок на базі профільної системи Rehau Euro 60 c однокамерними склопакетами, то перетворити наявний простір в тепле і житлове буде проблематично навіть виконуючи різні види утеплення (зовнішнє і внутрішнє). Але якщо потрібно просто отримати доглянуте місце для зберігання різних речей і проведення часу влітку, то цього варіанту скління цілком достатньо. Плюс з цими матеріалами вийде зробити балкон під ключ (Київ, Одеса, Чернігів) недорого.

І, навпаки, якщо встановлюється просунута система Geneo від Rehau, то створюються всі передумови для забезпечення високих звуко- і теплоізоляційних властивостей, перетворення балкона в додатковий житловий простір, де можна комфортно перебувати (наприклад, працювати) цілий рік. В подальшому потрібно виконати грамотне утеплення стін, підлоги і стелі, щоб досягти поставлених цілей. Єдиний мінус такої реалізації балкона під ключ – ціна, яка буде істотно вище, ніж в першому прикладі.

Також в рамках скління виконуються і інші супутні роботи, в тому числі:

 • установка підвіконня;
 • монтаж водовідливів;
 • установка козирка;
 • обробка монтажних стиків, облаштування відкосів.

Роботи перед склінням

Якщо ви хочете збільшити простір балкона або його площу, то ще перед тим, як засклити його, потрібно виконати винесення. Воно можливе, як по підвіконню. (стає більше місця для зберігання, розміщення міні-оранжереї, але загальний метраж не змінюється), так і по балконній плиті (збільшується основа). Під ці цілі здійснюються зварювальні роботи, нарощується або встановлюється новий дах (відповідного розміру) і т.д. А тільки після винесення роблять скління збільшеного балкона.

Основні роботи після установки віконних конструкцій з ПВХ

Послуга балкон під ключ передбачає чимало важливих етапів вже після виконання скління. До основних і найбільш затребуваним робіт відноситься наступне:

 • утеплення зсередини із застосуванням сучасних теплоізоляційних матеріалів;
 • зовнішня обшивка з метою додання естетичного зовнішнього вигляду фасаду (додатково також можна зробити зовнішнє утеплення, але і в цьому випадку на балкон під ключ в Києві ціна виростає);
 • внутрішнє оздоблення балконного простору з використанням вагонки, інших матеріалів (шпалери, фарбування, плитка і т.д.);
 • електромонтаж. Такі роботи передбачають розведення електрики, створення нових електроточок – розеток, вимикачів, світильників;
 • виготовлення та встановлення меблів, аксесуарів для сушки білизни і т.д.

При виборі всіх цих робіт на послугу «балкон під ключ» ціна в Києві (Одесі або Чернігові) буде вище, ніж допустимо окремо на скління і обшивку. Але в той же час комплексний підхід вигідніше, ніж виконання всіх описаних процедур у окремих фахівців. Плюс немає ситуацій, коли, через неузгоджені дії відбувається подорожчання, затримка термінів і інші проблеми: оздоблювальник не перероблятиме щось за віконщиками чи іншими майстрами, оскільки етапи робіт, попередньо узгоджуються.

Основні переваги Професіоналізм, перевірений часом!
Гарантія на
продукцію
Відповідність
європейським стандартам
17 років досвіду
нашої команди
Професійна
консультація
Гнучкі
системи оплати
Налаштована
система логістики
Швидкі терміни
виготовлення
Власне автоматизоване
виробництво
Заміський будинок/ Rehau Geneo Антрацит
Приватний будинок / Rehau Geneo Антрацит у масі
Котедж / Rehau Synego MD Дуб темний
Приватний будинок / Rehau Brillant Білий
Арочні вікна / Rehau Synego Золотий дуб
Балкон під ключ / Rehau Euro 70 Білий
Заміський будинок / Rehau Geneo Білий
Котедж / Rehau Synego Коричневий-шоколадний
Наші проекти Коротко про те, чим ми пишаємося!
Заміський будинок/ Rehau Geneo Антрацит
Профіль
-
Колір
-
Терміни виготовлення
- днів
Приватний будинок / Rehau Geneo Антрацит у масі
Профіль
-
Колір
-
Терміни виготовлення
- днів
Котедж / Rehau Synego MD Дуб темний
Профіль
-
Колір
-
Терміни виготовлення
- днів
Приватний будинок / Rehau Brillant Білий
Профіль
-
Колір
-
Терміни виготовлення
- днів
Арочні вікна / Rehau Synego Золотий дуб
Профіль
-
Колір
-
Терміни виготовлення
- днів
Балкон під ключ / Rehau Euro 70 Білий
Профіль
-
Колір
-
Терміни виготовлення
- днів
Заміський будинок / Rehau Geneo Білий
Профіль
-
Колір
-
Терміни виготовлення
- днів
Котедж / Rehau Synego Коричневий-шоколадний
Профіль
-
Колір
-
Терміни виготовлення
- днів
Схема роботи

Замір

Розрахунок вартості

Попередня оплата

Виготовлення та встановлення

Готові вікна

Виклик замірника

Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання

*Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

Ми у YouTube
Производство окон Газда
Спалья
Замена окон
Евромонтаж
Раздвиная система
Лизвинская
Максимум теплые окна

Що входить в поняття «балкон під ключ»?

Квартири з балконами є майже у кожному багатоповерховому будинку. Ці декілька квадратних метрів неабиякі корисні, якщо використовувати їх правильно. Найперше, це додаткове місце для зберігання речей, наприклад, сезонного одягу, консервації, інструменту і т.д. Якщо ж господарі зважились перетворити його на зону для відпочинку чи роботи за комп’ютером, варто замовити послугу «балкон під ключ».

Вона включає виконання цілого комплексу робіт, які можуть знадобитися під час облаштування балконної прибудови. Тобто, усім переліком процесів буде займатись одна компанія, а це зручно та вигідно.

Балкони під ключ: спектр виконуваних робіт

Вигідність цієї послуги очевидна, адже можна повністю переробити балкон і надати йому бажаного вигляду чи розміру. Звичайно, коштує це недешево, але по завершенню роботи можна бути впевненим у надійності та безпечності конструкції.

Робота з балконом під ключ проходить у кілька етапів:

 1. Найперше починають із оцінювання стану старої конструкції. Саме на цьому етапі у власників є можливість збільшити розміри балкону до максимально можливих. Спеціалісти пропонують розширити площу по підвіконню чи по балконній плиті. Для цього проводяться зварювальні роботи, посилюється конструкція, збільшується або встановлюється новий дах.
  Якщо збільшувати площу простору не плануєте, то й ціна балкона під ключ буде набагато меншою. Однак варто врахувати, що подібні операції виконуються і тоді, коли необхідно зміцнити балконну основу, щоб вона могла витримати вагу усіх оздоблювальних матеріалів, речей та людей, які там будуть знаходитись.
 2. Коли капітальні будівельні процеси завершені, можна переходити до скління вікон. Це не менш важливий етап, адже вже тут варто точно вирішити, як буде в майбутньому використовуватись балкон. Якщо він має стати повноцінною частиною житлового приміщення, доведеться розщедритись на теплі вікна, які складаються із багатокамерного ПВХ-профілю та енергозберігаючих склопакетів.
  Якщо ж приміщення планують використовувати для сушіння білизни та зберігання різних речей, не варто надто витрачатись. Адже вартість балкона під ключ в Києві із холодним склінням обійдеться набагато дешевше. У цьому випадку склопакет зазвичай однокамерний, а віконний пластиковий профіль без утеплення. Взимку такі вікна надійного захисту від холоду не забезпечать.

Під час монтажу віконних конструкцій також встановлюють:

Крім цього, облаштовують відкоси та герметизують монтажні шви.

Останній етап — теплоізоляція, прокладання електричної проводки та естетичне оздоблення. Тут зазвичай проводять:

Настільки широкий та різноманітний перелік робіт під силу тільки професіональній команді. Саме тому варто довіряти лише перевіреним та надійним спеціалістам.

Де можна замовити балкон під ключ в Києві?

В компанії «Газда» готові прийти на допомогу у вирішенні проблем із балконною конструкцією. Замовляючи весь спектр операцій, у вас є чудова можливість зекономити та проконтролювати робочий процес. Вам не доведеться зв’язуватися з різними підрядниками. Кожен новий спеціаліст не буде виправляти помилки попереднього, що також потребує додаткових коштів. Робота нашої команди злагоджена, якісна та завжди виконується в рамках встановлених термінів.

Також у нас:

Популярні запитання та відповіді

Балкон і лоджія під ключ – де замовити? plus minus

Сучасний ринок переповнений різними пропозиціями. Ви можете без проблем замовити металопластикові вікна чи двері. Також якщо потрібні ремонт або заміна, швидко знайдете потрібний варіант. Тільки не поспішайте, адже вам потрібно знайти надійну фірму.

Замовляючи у нас, ви не переживатимете про багато деталей:

 • Балкон і лоджія під ключ із гарантією якості;
 • використання якісних комплектуючих та оригінального профілю Rehau;
 • великий вибір продукції та послуг, у тому числі і можливість замовити нестандартні вікна;
 • швидкі терміни виготовлення;
 • власне автоматизоване виробництво.

Компанія «Газда» забезпечить своїм клієнтам найкращі послуги із гарантією якості.

Балкон і лоджія під ключ – як правильно вибрати? plus minus

Металопластикові вікна та двері чудово підходять для сучасних приміщень. Вони забезпечують комфортом, затишком та безпекою. Зрозуміло, що попит на них лише зростає. Та й на замір чи ремонт вікон теж.

Якщо вам знадобиться Балкон і лоджія під ключ, потрібно проявити максимум уважності. А ще не завадить запамятати кілька порад:

 • Які послуги надає компанія? Буде чудово, коли вона займається не лише виготовленням та встановленням вікон, а й іншим. У разі ремонту або заміни знатимете, куди звертатися. Також вітається можливість замовлення нестандартних вікон.
 • Цікавтеся якістю продукції. Віддавайте перевагу тим, хто використовує оригінальний профіль Rehau.
 • Уточнюйте гарантію якості. Вона має бути як на самі вікна, двері, так і на виконані роботи.

Добре продумавши основні моменти, без проблем зможете оформити замовлення та насолоджуватися результатом.

Металопластикові вікна чи двері – у чому їхня популярність? plus minus

Металопластикові склопакети ідеально підходять для різних приміщень. Їхня популярність тільки зростає з кожним днем. Якщо говорити про головні причини такої популярності, то можна виділити:

 • Тривалий термін служби. Підібравши надійний склопакет і правильно виконавши установку, забезпечте максимальний комфорт і затишок.
 • Ви без проблем можете підібрати двері та вікна з посиленою безпекою.
 • Невибагливість у догляді. Їх не потрібно фарбувати чи клеїти на холодну пору року.
 • Можна вибрати вікна чи двері нестандартних розмірів або незвичайного оформлення.

Компанія «Газда» для кожного клієнта зможе підібрати найкраще рішення. Якщо вам знадобиться Балкон і лоджія під ключ, все отримаєте за найвищим розрядом.

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню