На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
Розсувні вікна

Розсувний тип відкривання стає все більш популярним, при його використанні стулка в конструкції спочатку відсувається від осі рами (на вас), а потім в сторону, і наїжджає на глуху частину. У нашій компанії використовується два види розсувний фурнітури для вікон і відповідно способу відкривання – “паралельно-зсувна” і “підйомно-розсувна”. В основному, розсувний спосіб відкривання використовується при склінні приватних будинків, терас, лоджій і виходів на балкон. Але якщо ширина вашого прорізу дозволяє – може використовуватися і при скління вікон.Основна вимога, щоб це була двостулкова конструкція, при цьому ширина стулки, яка відкривається була не меншою 700 мм (загальна мінімальна ширина прорізу 1400 мм для вікна).

Ви можете замовити консультацію нашого відділу продажів і отримати відповіді на питання, чи можна зробити ваше вікно розсувним і дізнатися вартість скління.

Основные преимущества Профессионализм, проверенный временем!
Гарантия на
продукцию
Соответствие
европейским стандартам
17 лет опыта
нашей команды
Профессиональная
консультация
Гибкие
системы оплаты
Настроена
система логистики
Быстрые сроки
изготовления
Автоматизированное
производство
<strong> Котедж </strong>
<strong> Котедж </strong>
<strong> Котедж </strong>
<strong> Котедж </strong>
<strong> Котедж </strong>
Наші проекти Коротко про те, чим ми пишаємося!
Котедж
Профіль
Rehau Synego MD
Колір
Дуб темний
Терміни виготовлення
- днів
Котедж
Профіль
Rehau Synego
Колір
Коричневий-шоколадний
Терміни виготовлення
- днів
Котедж
Профіль
Rehau Synego MD
Колір
Коричневый-шоколадный
Терміни виготовлення
- днів
Котедж
Профіль
Rehau Synego MD
Колір
Золотий дуб
Терміни виготовлення
- днів
Котедж
Профіль
Rehau Synego MD
Колір
Коричневий-шоколадний
Терміни виготовлення
- днів
Схема работы

Замеры

Расчет стоимости

Предварительная оплата

Изготовление и установка

Готовые окна

Виклик замірника

Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання

*Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

Видео отзывы
производство окон Газда
Установка окна в спальню
Замена окна ГАЗДА® Экосберегающие окна
Евромонтаж окна от  ГАЗДА® Экосберегающие окна
Детская безопасность
Теплые окна
Наклонно- сдвижная система

Якими бувають розсувні віконні системи і чому вони популярні?

Великий вибір для оформлення віконних прорізів іноді заводить в ступор. Добре, коли на допомогу приходять професіонали, здатні допомогти у виборі. Але в будь-якому магазині можна потрапити на недосвідченого консультанта. Тоді покладатися доводиться лише на свої знання. Саме тому варто більше дізнатися, що таке розсувні віконні системи і в чому їх переваги.

Щоб забезпечити надходження свіжого повітря, не потрібно відкривати стулки. Вони горизонтально переміщаються в канавках, заходячи за нерухомі елементи. Це ідеальне рішення для компактних приміщень – балкона, кухні і т.д. Користувач отримує зручну експлуатацію і економію простору.

Які бувають розсувні пластикові вікна і причини їх популярності

Новинкою назвати розсувні віконні системи не можна, адже використовують їх давно. Вони затребувані в певному сегменті і найчастіше використовуються там, де потрібна економія простору. Але це не єдина причина популярності розсувних пластикових вікон:

Відрізняються розсувні металопластикові вікна також закриваючим механізмом. Цей принцип покладено в основу відповідної класифікації:

Такі металопластикові розсувні вікна забезпечують хорошу тепло- і шумоізоляцію. Вони стійкі до взламу і виглядають при цьому естетично.

Сучасні виробники пропонують широкий асортимент віконної продукції. Завдяки цьому дуже просто оформити будь-який інтер’єр гармонійно. Звичайно, від особливостей конструкція залежить ціна на пластикові розсувні вікна. В основному вартість пов’язана з кількістю стулок. Адже чим їх більше, тим складніша конструкція. В процесі виготовлення витрачається більша кількість матеріалів і фурнітури.

Де купити розсувні пластикові вікна вигідно і безпечно?

У компанії «Газда» цікавий асортимент віконних систем. З нами ваша квартира, заміський будинок або дача придбають досконалий і оновлений вигляд. Ми виготовляємо на замовлення вироби будь-якої конфігурації і розмірів. При цьому використовуємо в якості основи профіль Rehau. А як відомо розсувні вікна Рехау дуже надійні, довговічні і повністю справляються зі своїми функціями.
Нашим фахівцям можна задати найбільш хвилюючі питання, на які ви завжди отримаєте вичерпну відповідь. Допоможемо визначити точні розміри (замірник виїжджає на місце робіт), замовити, розрахувати вартість. А ще ми не залишаємо після монтажу безлад, а прибираємо все сміття.
Також пропонуємо:

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню