На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
Алюмінієві двері Alutech

 

Наша компанія виробляє дверні конструкції з алюмінієвого профілю білоруського холдингу Alutech. До характерних особливостей всіх її профільних систем відноситься різноманіття декору і забарвлень з можливістю імітації фактури дерева, сумісність з різними видами петель, можливість виготовлення дверних конструкцій як з, так і без порога.

 У нашому асортименті представлені холодні і теплі профілі. Так, система C48 відноситься до рішень з невисокими теплоізоляційними параметрами. Монтажна глибина профілю дорівнює 48 мм, а максимальна товщина склопакета досягає 30 мм. Така система підходить для виготовлення внутрішніх дверей, а також вхідних груп неопалюваних об’єктів.

Холодні і теплі алюмінієві двері

 

 Сучасні дверні конструкції на базі алюмінієвого профілю варіативні по сфері застосування. Залежно від використання виділяють так звані холодні і теплі двері. Перші характеризуються слабкими теплоізоляційними показниками, в тому числі через те, що сам алюміній має високу теплопровідність. Такі профільні системи підходять для: 

  • дверей в альтанках і верандах;
  • вхідних груп, які передбачають тамбур;
  • будь-яких інших об’єктів, до яких не пред’являються високі вимоги з енергозбереження (експлуатовані тільки влітку дачі, неопалювані приміщення).

Теплі алюмінієві двері характеризуються більш складною конструкцією. Вони фактично складаються з двох профілів, між якими знаходиться спеціальна теплоізоляційна вставка він же поліамідний термоміст або терморозрив. Крім цього в такій системі передбачаються спеціальні ущільнення по контуру, які захищають від проникнення вологи і стають додатковою перешкодою для холоду. 

Теплі двері використовуються для фасадного скління, вхідних груп і на різних об’єктах, де треба забезпечити високі теплоізоляційні параметри. 

Теплі алюмінієві вікна ми виробляємо на базі профілів W62 і W72. Обидва передбачають поліамідний терморозрив, який забезпечує високі теплоізоляційні властивості: R0 відповідно до 0.61 і 0.62 м2°C / Вт. Монтажна глибина W62 становить 62 мм, що дозволяє встановлювати склопакети або використовувати інше заповнення товщиною до 40 мм. Глибина W72 на 10 мм вище, на це ж значення збільшується і гранична товщина заповнення полотна.

Якщо вас цікавлять двері з алюмінієвого профілю в Києві, звертайтеся в компанію  “Газда”. Ми співпрацюємо з авторитетним виробником Alutech і гарантуємо високу якість готової продукції.

Виробники
brand
Можливо вас зацікавить
Алюмінієві вікна
Вхідні двері з ПВХ
Комплектуючі для алюмінію

Виклик замірника

Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання

*Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

Специфічні особливості алюмінієвих дверей

Двері з алюмінієвого профілю користуються чималою популярністю і здатні нав’язати конкуренцію ПВХ-конструкцій. Їх на відміну від металопластикових аналогів рідше використовують всередині приміщень, але куди активніше — в якості вхідних груп. Тут алюмінієві вікна здатні проявити свої сильні якості: довговічність, механічну міцність, стійкість до атмосферних впливів. А якщо вибрати теплий алюміній, двері забезпечать і необхідний житловим приміщенням рівень енергозбереження. 

В основі профільної системи лежить не тільки алюміній, але і інші компоненти, такі як магній і кремній. Вони забезпечують високу міцність і жорсткість конструкції при мінімальній вазі. Алюмінієвий сплав не схильний до корозії та інших атмосферних впливів, тому вхідні групи характеризуються тривалим терміном служби, який при сприятливих умовах може досягати 60-80 років. 

Інші переваги алюмінієвих дверей: 

Високі експлуатаційні властивості дверним конструкціям із алюмінію забезпечують сучасні склопакети і якісна фурнітура. Ці елементи забезпечать зручність експлуатації, підвищать загальну надійність виробу.

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню