На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 Липень

Стереотип про те, що ПВХ-вікна обов’язково мають білий колір розвіює процедура ламінування, яка стає все більш популярною. Ламінування, як правило, передбачає нанесення на поверхню пластикового профілю спеціальної декоративної плівки. Після процедури необхідна певна витримка конструкції, щоб виключити деформацію. В результаті виходять ламіновані вікна, які вимагають трохи більше часу і витрат на виготовлення, але відкривають широкі декоративні можливості, починаючи від вибору будь-яких кольорів або імітації «під дерево».

Різновиди ламінації

Вікна ламіновані можуть бути з двох сторін, зовні або зсередини, а також в масі. Розглянемо докладніше основні різновиди:

1. Одностороння ламінація з внутрішньої сторони. Зовні і на торці віконний профіль залишається білим, зате всередині можна отримати будь-який необхідний колір, який буде оптимально поєднуватися з дизайном інтер’єру. Подібний варіант підійде, наприклад, якщо ви віддаєте перевагу еко-стиль, а значить білосніжний ПВХ-профіль краще замінити односторонньою ламінацією з імітацією кольору і текстури дерева.

2. Одностороннє зовнішнє покриття плівкою. Протилежний варіант, коли всередині вікно біле, а зовні – кольорове. Цікавий варіант для жителів приватного будинку, які хочуть додати екстер’єру оригінальності і привабливості. А ось робити кольорові вікна зовні, якщо ви живете на верхніх поверхах багатоповерхового будинку не дуже доцільно – цього ніхто не помітить.

3. Подвійна ламінація. Покриття плівкою здійснюється як всередині, так і зовні. Колір може бути однаковим або ж різним – все залежить від поставлених завдань. Коштує такий варіант вікон дорожче, ніж одностороння ламінація, зате з’являється можливість додати інтер’єру і екстер’єру оригінальності і виділитися з «загальної однотипності».

4. Ламінація в масі. Передбачається додаткове фарбування в торці, для чого на етапі виготовлення профілю в ПВХ додається спеціальний пігмент, що забарвлює виріб. Додатково можливо і використання плівки ламінації в тій же кольоровій гамі, що дозволяє крім кольору отримати ще й гарну текстуру, а також додатково захистити пластикові поверхні. Це найбільш дорогий варіант оформлення, але зате виглядає він максимально натурально, а з відстані таке вікно практично не відрізнити від дерев’яного.

Переваги ламінування

Кольорові пластикові вікна виглядають красивіше, оригінальніше і ефектніше, ніж традиційні білі. Але це не єдині їх сильні сторони. До плюсів ламінації відноситься:

– додаткова довговічність. Плівка виконує і захисну функцію, маючи термін служби не менше 20-25 років;

– захист від сонячних променів, опадів та інших зовнішніх впливів;

– різноманіття доступних варіантів забарвлення для односторонньої і двосторонньої ламінації;

– екологічна чистота і нешкідливість для людини;

– переконлива імітація натуральної деревини, що важливо для прихильників стандартних матеріалів.

Дізнатися більше про ламінованих вікнах ви можете у наших менеджерів.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню