site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
22 Липень

Німецька компанія «Rehau» є лідером з виробництва виробів, для виготовлення яких використовуються полімерні матеріали. Даний бренд існує з 1948 року. За цей час було створено власний науково-дослідний інститут, що спеціалізується на удосконалення продукції Рехау.

Пластикові вікна Rehau

Металопластикові віконні конструкції від німецької компанії – це гарантія захищеності приміщень від холоду, пилу, вологи і стороннього шуму. У каталогах бренду можна підібрати вікна різних видів. Тому даний виробник посідає найвищі місця на світових ринках по затребуваності.

Пластикові вікна Рехау чудово утримують тепло в приміщеннях.

Досягти такого відчутного ефекту вдалося завдяки таким особливостям у виробництві:

Металопластикові вікна Рехау мають широкий Фальц. Завдяки даній особливості, в конструкцію можна монтувати практично будь-які склопакети з різною товщиною. Навіть енергозберігаюче скло в продукцію Rehau встановлюється без проблем. Тому купити теплоизолирующее вікно від німецького бренду можна за вигідною ціною.

Наявність декількох камер в профілі ПВХ дозволяє поліпшити циркуляцію тепла по віконної конструкції. Тому купити вікна Rehau можна і для суворого зимового клімату, так як вони не замерзають навіть при найнижчих температурах. Багатокамерна конструкція також має хороші вентиляційні характеристики.

Наявність додаткових ущільнювачів забезпечує високу звукоізоляцію і прекрасне теплозбереження. Завдяки спеціальній конструкції, вікна від німецької компанії не пропускають холод всередину приміщення, а тепло назовні.

Які пластикові вікна краще купити?

При виборі віконних конструкцій кожен покупець має певні вимоги і побажання. Тому сказати, яку модель краще всього придбати, буде складно. Але у компанії Rehau є кілька профільних систем для вікон, які підходять під різні критерії підбору.

В тому числі:

У віконних конструкціях не тільки профіль грає важливу роль. Під час вибору слід звертати увагу на виробників склопакетів і фурнітури. Найкраще замовляти вироби від широко відомих компаній, які славляться якістю і довговічністю своєї продукції.

Де вигідно купити вікна Rehau?

Бажаєте придбати вікна Рехау, ціна яких буде вигідною? Вам варто здійснити замовлення в компанії «Газда».

Вчинення покупки у нас – це безліч переваг, серед яких:

Компанія ГАЗДА Екозберігаючі вікна – це можливість купити високоякісні віконні конструкції від перевірених і широко відомих виробників!

Інші публікації

закрити
закрити Всі категорії
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню