На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 Липень

Якісні віконні конструкції на базі сучасних ПВХ-профілів виграють в плані теплоізоляції у традиційних дерев’яних аналогів. Але це не означає, що додатково утеплити пластикові вікна точно не буде потрібно. По-перше, зими можуть бути суворими, а якість централізованого опалення – кульгати. По-друге, з часом гумові ущільнювачі втрачають свої початкові властивості, і колишня герметичність зникає. По-третє, не у всіх випадках монтажні роботи виконані професійно. В результаті в зимовий час в квартирі може бути холодно, з’являються продування. Ось тоді і виникає питання, як утеплити металопластикові вікна.

Підвищити теплоізоляційні властивості віконних конструкцій можна різними методами. Зусилля можна направити як на внутрішню частину світлопрозорих конструкцій, так і на зовнішній віконний отвір. Розглянемо обидва варіанти детальніше.

Як утеплити пластикові вікна зсередини?

Відповідні роботи з боку самого приміщення варто зосередити на таких напрямах:

1. Перевірка і заміна зношених ущільнювачів на нові. За цим елементом вікна необхідно періодично доглядати (очищати його від забруднень, змащувати гліцерином). При належному зверненні він прослужить до 10 років і більше. Але якщо догляд не забезпечений, то погіршення герметичності настане вже через 2-3 роки. У цьому випадку кращим способом утеплення стане заміна ущільнювачів на нові.

2. Герметизація стиків. Це ще один популярний спосіб того, як утеплити пластикові вікна в домашніх умовах. Так, при виявленні продування в місцях примикання віконної рами до стіни або підвіконня, усунути проблему з герметичністю можна за рахунок спеціалізованих герметиків. Вони відрізняються за своїм складом, температурними показниками, матеріалами, з якими їх можна використовувати. Обробивши шви, стики і щілини, можна підвищити теплоізоляційні властивості віконної конструкції.

3. Утеплення за допомогою наклеювання на скла спеціальної енергозберігаючої плівки.

4. Заміна склопакетів на нові: більш товсті і / або енергоефективні (зі спеціальним напиленням, наявністю інертного газу в камерах).

Як утеплити пластикові вікна зовні?

Головні зовнішні роботи, як правило, зводяться до утеплення укосів з вулиці, додаткової обробки монтажних швів і відливу із зовнішнього боку. Ці роботи трохи складніше, ніж те, що передбачається виконати всередині квартири, так що по можливості краще довірити їх професіоналам.

Крім обробки зовнішніх укосів можна виконати їх утеплення. Для цих цілей можна використовувати 5-сантиметровий пінопласт, сітку для армування і клей. На зовнішній укіс фіксуються пінопластові листи. Клей повинен добре закрити всі щілини. Зверху кріпиться сітка, а потім виконується оштукатурювання. Такий комплексний підхід дозволяє заховати монтажні шви і утеплити укоси зовні, що знизить і тепловтрати в приміщенні.

При виконанні зовнішніх робіт також потрібно особливу увагу приділити відпливу. Його краю в ідеалі загинають вгору, щоб вода не заливалася під нього. Для тієї ж мети всі стики рекомендується ретельно герметизувати, використовуючи герметики, які не бояться перепадів температур і атмосферних впливів.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню