На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 Липень

Якісне вікно – це не тільки природне освітлення приміщень в денний час. Це збереження тепла та інших ресурсів енергії.

Дуже багатьох людей цікавлять питання, які віконні конструкції є найтеплішими і енергозберігаючими. Особливо цей аспект важливий для тих, у кого в житло встановлені великогабаритні вікна панорамного типу.

Щоб підібрати найбільш підходяще вікно, слід максимально ретельно вивчити цей сегмент ринку і підбирати конструкції, виходячи з особливостей приміщення. На допомогу зацікавленим покупцям можуть стати в нагоді такі поради.

Теплі пластикові вікна: який підібрати профіль?

На сучасному ринку лідером по виготовленню вікон ПВХ є німецька компанія Rehau. Компанія має власну базу устаткування і лабораторію, де розробляє екологічно безпечні склади для виготовлення вікон. Пластикові вікна Rehau мають високий рівень теплозахисту і звукоізоляції. Конструкція виготовляється з доданням максимальної жорсткості, що захищає від зломів. Вся продукція компанії Rehau проходить суворий контроль і має гігієнічний сертифікат.

Серед вікон, які мають чудові властивості теплоізоляції, знаходиться Rehau Geneo. Важливі особливості такої конструкції такі:

Відсутність металевого армування при великій жорсткості конструкції дозволило німецьким розробникам позбутися такого недоліку металопластику, як місток холоду. Завдяки подібній конструкції, на вікнах з профілю Rehau Geneo виключається поява конденсату.

Який склопакет найкраще тримає тепло?

Особливо значущу роль в енергозбереженні вікон грає склопакет. Важливо простежити, щоб на стеклах було нанесено якісне напилення, яке запобігає надмірні розтрати теплоресурсів.

Найбільш енергоефективної вважається конструкція Glas Troesch Super Comfort. Цей склопакет є двокамерним товщиною 44 мм і володіє наступними робочими характеристиками:

Сторона склопакета Glas Troesch Super Comfort, яка розташована всередині приміщення, що не буде холодної навіть у найлютіші морози. Також варто виділити відмінні шумоізоляційні властивості стекол цієї конструкції.

Посилення ефективності теплозбереження

Теплі вікна стають значно ефективніше, якщо в пустотах замінити аргон на інший інертний газ – криптон. Його молекули мають значно більший розмір, щільність і в’язкість.

Криптонова наповнення пустот склопакета не тільки якісно утримує тепло, а й запобігає потраплянню в приміщення ультрафіолетових променів. У підсумку – в кімнаті буде тепло взимку, а влітку досить прохолодно. Це дозволяє економити на кондиціонуванні.

Важливо простежити, щоб монтаж вікон здійснювався в повній відповідності з технологіями установки. Інакше всі заходи з енергозбереження можуть стати абсолютно марними.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню