site_logo
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
12 Липень

Вікна Газда стають ще теплішими! Оновлення в асортименті компанії ГАЗДА – Екозберігаючі вікна – теплий підставочний профіль VSThermo.

У віконних конструкціях, на сьогоднішній день вдалося досягти досить високих показників енергоефективності та в даний момент гостро стоїть питання правильної організації примикань і монтажних швів. При розрахунку опору теплопередачі інстальованого в отвір вікна необхідно враховувати теплофізичні характеристики як матеріалу стіни так і характеристики монтажного шва. Найбільш проблемною зоною встановленого вікна, що має значний вплив на загальне значення Rw.in є нижня частина віконної рами, що обумовлено застосуванням підставочного профілю, необхідного для монтажу зовнішніх водовідливів і підвіконь. Теплий універсальний підставочний профіль і гібридний полімер VSThermo, спеціально розроблені для усунення промерзань в нижній частині вікна при низьких температурах, а також організації терморазриву у стяжках під порогами балконних і терасних дверей, вітражів і французьких балконів . Оскільки теплий підставочний профіль виготовлений з пінополістиролу, він забезпечує максимальний терморозрив між холодною вулицею і теплим приміщенням.

Теплий підставочний профіль VSThermo виготовляється в Україні з матеріалу Neopor® концерн BASF (Німеччина). Це український продукт європейської якості.

Технічні характеристики VSThermo:

– матеріал – Neopor ® by BASF

– щільність – не нижче 150 кг / м3

– теплопровідність

– не вище 0,044 Вт / м*К

– міцність на стискання при 10% лінійній деформації – не нижче 2,05 МПа

– клас горючості – Е – довжина – 1 м/пог.

Всі характеристики підтверджені результатами випробувань і оформлені відповідним протоколом.

А для забезпечення максимальної енергоефективності вашого вікна, спеціалісти компанії Газда рекомендують використовувати теплий підставочний профіль у поєднанні з іншими енергоефективними комплектуючими:

-Профільні системи Rehau монтажною глибиною від 70 мм (від 5 камер) – Euro Design 70, Euro Design 70 (з посиленим армуванням), Brillant Design, Synego AD та MD, Geneo; 

Теплі двокамерні склопакети із енергозберігаючими властивостями (енергозберігаюче/мультифункціональне напилення, заповнення камер склопакету інертним газом (аргоном чи криптоном);

– Металопластикові дистанційні рамки GGC Termo, вони набагато теплішi за звичайні алюмінієвi, захищають вікна від появи конденсату та знижують ефект холоду;

– Теплі відкоси – від яких залежить не тільки вид приміщення, але і термін служби вікна, звуко-, теплоізоляція, а також захист монтажних швів від вологи і перепадів температури;

– Монтаж із використанням гідро- та пароізоляційних стрічок.

В період з 25 лютого до 31 березня 2019 року в компанії Газда – екозберігаючі вікна проходить акція на вікна Rehau з теплим підставочним профілем VSThermo, які ви можете отримати за ціною вікон із звичайним підставочним профілем – більше тепла та зменшення ризику появи промерзань – за тією ж ціною!

Утеплюйся разом з Газда – екозберігаючі вікна. Для детальнішої консультації, звертайтесь у наші відділи продажів за телефоном (044) 377 5 377 чи за формою зворотнього зв’язку на сайті.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню