site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
22 Липень

Сьогодні металопластикові вікна вже не є елементом розкоші. Це необхідність, а не атрибут багатства. Класичні пластикові вікна представляють собою конструкції білого кольору, які не дозволять виділити інтер’єр приміщення і зробити його надзвичайним. Виробники рекомендують звернути увагу на ламіновані вікна, які скрасять будь-якій стиль своїми широкими колірними варіаціями. Розглянемо особливості виготовлення, види і цінову політику.

Опис і технологія виготовлення

Конструкції мають цілий ряд плюсів. Вони привносять в атмосферу тепло і забезпечують якісну шумоізоляцію. Крім цього дані рішення мають естетично привабливий зовнішній вигляд. Тому дерев’яні вікна давно здали свої позиції на користь даної лінійки віконних виробів.

При виробництві на конструкції наносяться багатошарове покриття. Даний матеріал заснований на акрилової складової, верхня частина покривається прозорою речовиною. Така методика виготовлення насичує вікна блиском і робить їх стійкими до впливу зовнішніх факторів.

Ламінація вікон проводиться в кілька кроків:

  1. На початку поверхню матеріалу грунтується з метою підвищення адгезії.
  2. Виріб відправляють в спеціальне пристосування для нагрівання і нанесення плівки.
  3. Плівка фіксується особливим клейким складом.
  4. Профіль поміщають в спеціальне обладнання, де він обробляється валиками під тиском.
  5. Конструкція поміщається в спеціально призначене приміщення для зберігання. Даний процес займає близько двох тижнів. В цей час плівка приймає свою кінцеву форму, а ймовірність пошкодження зводиться до нуля.

Отримати кольорові вікна в домашніх умовах не вийде. Така робота дуже копітка і трудомістка, вимагає спеціального обладнання і приміщення. Якщо при виробництві буде допущена найменша помилка, тоді плівка відстане від пластика і вся робота піде нанівець.

Різновиди

Кольорові пластикові вікна сьогодні представлені кількома варіантами:

  1. Двостороння конструкція передбачає нанесення плівки з обох сторін.
  2. Односторонні вікна покриті плівкою лише з одного боку. Основа конструктиву біла
  3. З кольоровою основою, коли покриваються обидві сторони вікна.

Дуже популярний вид ламінування, який імітований «під натуральне дерево». Таку необхідність зазвичай диктують вже наявні подібні елементи в інтер’єрі. Часто адміністрація міста не дозволяє мешканцям монтувати білі конструкції через їх невідповідності архітектурному характеру приміщення.

Найчастіше публіка вибирає світлі дубові відтінки і всі матеріали, які найбільше нагадують натуральну деревину. Всі важливі властивості металопластикових конструкцій при цьому зберігаються. Також великий попит і на коричневі вироби через їх зовнішньої схожості з дерев’яними.

Ціна виробів трохи дорожче стандартних металопластикових вікон білого кольору. Зазвичай це перевага приблизно в 20-45%.

Пластикові вікна ідеально підходять для установки в котеджі, приватні будинки, а також багатоповерхові будівлі. Широкий асортимент дозволяє вибрати модель на будь-який смак.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню