На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
clock Пн-Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
22 Липень

Від якості придбаних склопакетів залежить те, наскільки якісно вікна будуть виконувати свою функцію в будинку, офісі або іншому комерційному будинку. Тому, перш ніж замовити склопакет, вивчіть властивості товару, що цікавить. Це дозволить зробити вибір усвідомлено і з урахуванням всіх ваших побажань, а також потреб.

У компанії «ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна» ви знайдете склопакети різних видів. Клієнтам пропонується лояльна вартість товару, завдяки якій ви можете зробити замовлення з відчутною вигодою для себе. Додаткова перевага полягає в тому, що на нашому сайті є калькулятор підрахунку вартості вікон – ви вводите необхідні параметри і відправляєте нам заявку на розрахунки, а ми зв’язуємося з вами і повідомляємо ціну. Це дуже зручно. Якщо ж поки ви хочете ознайомитися з базовою інформацією про види склопакетів, пропонуємо її вашій увазі.

Склопакет: купити продукцію з правильним підбором її виду

Найпопулярніші різновиди склопакетів такі:

Дана класифікація не є вичерпною. Тому пропонуємо далі ознайомитися з можливими додатковими властивостями, що замовляються вами вікон.

Склопакет: купити в компанії «Газда»

Якщо вас цікавить дійсно якісний склопакет, ціна на нього буде залежати не тільки від безпосереднього типу, але і від додаткових властивостей. Якщо вікно забезпечує більший захист, воно буде коштувати дорожче. Але ця інвестиція в повній мірі виправдана.

Важливою складовою частиною асортименту нашої компанії є енергозберігаючі склопакети. «Секрет» таких вікон полягає в тому, що вони володіють спеціальним покриттям, що відображає інфрачервоні промені. За рахунок цього зберігається до 40% тепла. А вид таких вікон нічим не відрізняється від виду звичайних. Якщо розглянути придбання даного товару з точки зору початкової економії, то показник буде не на його користь. Але це тільки поверхневе враження. Вклавши один раз інвестицію в придбання енергозберігаючого склопакета, ви не тільки забезпечите більше тепла в холодну пору для приміщення, але і зможете економити на опаленні. Така економія буде не разовою, а постійною. Тому слід звернути увагу на можливість покупки продукції з даної категорії.

Додаткові властивості вікон

В даному сегменті ринку є й інші види склопакетів, які мають додатковими характеристиками. Наприклад, ударостійкі виробляються з загартованого скла. Також бувають вікна з багатошарового скла, які володіють посиленим захистом від механічних пошкоджень.

Шумоізолюючі вікна створюються за рахунок потовщеної скла. Як правило, його товщина більше 6-ти міліметрів.

Бувають також тоновані і дзеркальні склопакети. Вони гарні для тих, хто шукає мінімізації видимості з вулиці. Приватний простір з такими вікнами набагато краще захищена, ніж зі звичайними.

Склопакети SILVERSTAR SELEKT

Також компанія «ГАЗДА» пропонує своїм покупцям склопакети SILVERSTAR SELEKT з комбінацією функцій тепло- і сонцезахисту. Такі вікна забезпечать вам комфорт в приміщенні. Удома вони додадуть більше затишку, на роботі посприяють спокійній обстановці, щоб співробітники могли виконувати свої обов’язки без впливу зайвих подразників.

Вікно – це товар, який купується на довгі роки. Тому слід максимально ретельно підходити до його вибору. Сподіваємося, представлена ​​інформація дала вам більше знань для усвідомленої покупки, а калькулятор дозволить прорахувати вартість товару. Ласкаво просимо в компанію ГАЗДА ® Екозберігаючі вікна!

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню