site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
location Офіси продажів
Показати на мапі
clock Пн-Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
22 Липень

Лайфхак по віконним профільних систем

Різноманітність ПВХ-вікон в Києві та Україні в цілому продовжує зростати. Покупцеві насамперед потрібно розібратися з асортиментом пропонованих профільних систем різних виробників. Якраз від цього залежить тепло і акустичний комфорт усередині приміщення, зовнішній вигляд вікна, традиційно важливі експлуатаційні властивості – надійність, практичність, довговічність, і, звичайно ж, вартість.

Як порівнювати різні профілі?

У лінійках будь-якого виробника представлені різні профільні системи. Потенційний замовник швидко виявляє різницю в ціні, але, як показує практика, куди важливіше розібратися з іншими відмінними параметрами і характеристиками, в тому числі:

Варто відразу визначитися з виробником профілю, так як від цього прямо залежить довговічність і надійність вашого вікна.

Оригінал, підробка або копія?

Проблему підроблення профілю не можна назвати глобальною. Щоб створювати просто схожі зовнішні віконні системи, потрібно створити виробництво, що, м’яко кажучи витратна справа. Інша справа, що деякі недобросовісні продавці пропонують одні профілі під виглядом інших, так як ряд виробників копіює геометрію відомих брендів (наприклад, український Openteck зовні практично ідентичний з Рехау).

Щоб не переплачувати навіть за цілком адекватну за якістю копію і просто не бути обдуреними, можна перевірити оригінальність будь профільної системи наступним чином:

Вивчити всі відмінні риси конкретного профілю. Зробити це особливо легко по продукції Rehau. По-перше, на торці є лазерне гравіювання з назвою системи, наприклад, Euro-Design 70. По-друге, на імпостами і рамках є маркування із зазначенням серійного номера. Можна зателефонувати на гарячу лінію виробника в Україні і дізнатися всю інформацію про конкретний профілі.

Чому Rehau?

Крім високого ступеня захисту від підробок, профільні системи Rehau володіють і іншими перевагами, які зумовлюють їх високу популярність в Україні.

До головних сильних сторін Рехау відноситься:

Де виробляють Rehau?

Виробничі потужності концерну є в трьох країнах – в Німеччині, Росії та Польщі. Фабрика в РФ забезпечує потреби тільки російських споживачів. В Україні профілі Рехау поставляються з Польщі (Шрем) і Німеччини (Віттмунд). Детальніше з профільних систем ситуація така: польське коріння має найбільш доступна профільна система Euro-Design 60, а всі інші, в тому числі преміальні Geneo, Brillant-Design і Synego робляться на території Німеччини.

Також варто відзначити, що система контролю якості на всіх заводах концерну ідентична.

А що зі склопакетом?

Крім профілю на експлуатаційні властивості вікна впливає і склопакет. Його якість також має бути на високому рівні, щоб забезпечити 100% герметичність, захист від шуму, холоду і т.д.

Нижче наведено короткий чек-лист, який дозволить перевірити якість склопакета:

закрити
закрити Всі категорії
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

Вже йдете? Не поспішайте!

Можливо ви не помітили акційну пропозицію
Зателефонуйте за номером (044) 363 5 702
перейдіть за посиланням, щоб дізнатися ціни

+