На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 липня

Придбання металопластикових віконних конструкцій вимагає ретельного підходу, так як ці вироби вибираються на декілька десятиліть інтенсивного використання. Якісно підібрані вікна підвищать комфортабельність приміщень. З їх допомогою можна знизити рівень зовнішнього шуму, а також запобігти надмірній розтрату тепло- і електроенергії. Що краще вибрати для будинку, офісу та інших приміщень?

Вікна Rehau Geneo, Brillant і інші моделі: що варто врахувати при покупці?

Основними вимогами до вікон є:

В першу чергу, при покупці металопластикових вікон варто звернути увагу на профіль. Серед деталей конструкції, які вимагають особливо ретельної перевірки, необхідно відзначити такі, як:

Дуже важливим параметром, який слід врахувати при підборі вікон, є армування профілю ПВХ. Така конструкція чудово витримує навантаження від перепадів температури, а також негативний вплив потужних потоків повітря. Якщо профіль не буде армованим, він може просто втратити свої геометричні форми.

Вікна Rehau Synego, Geneo, Euro Design і інші

Найбільш популярні моделі вікон з німецького профілю:

Для людей, які шукають недорогі вікна з якісного металопластикового профілю, кращим вибором будуть моделі Rehau Euro 60 або 70. Для естетів і любителів оригінального стилю найкраще підходять Rehau Brillant, Synego і інші.

Щоб розрахувати бюджет придбання віконної конструкції, варто провести точні виміри віконних прорізів. Далі – визначитися з максимально відповідною комплектацією вікна. Розрахувати приблизну вартість товару, що цікавить можна на сайті «Газда». Для цього вводите назву профілю в розділ сайту «Калькулятор», наприклад – Rehau Geneo. Калькулятор надасть вам основні параметри віконних конструкцій, виходячи з яких проводиться підрахунок вашого придбання.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню