site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
location Офіси продажів
Показати на мапі
clock Пн-Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
22 Липень

Вікна Rehau: як вибрати?

Придбання металопластикових віконних конструкцій вимагає ретельного підходу, так як ці вироби вибираються на декілька десятиліть інтенсивного використання. Якісно підібрані вікна підвищать комфортабельність приміщень. З їх допомогою можна знизити рівень зовнішнього шуму, а також запобігти надмірній розтрату тепло- і електроенергії. Що краще вибрати для будинку, офісу та інших приміщень?

Вікна Rehau Geneo, Brillant і інші моделі: що варто врахувати при покупці?

Основними вимогами до вікон є:

В першу чергу, при покупці металопластикових вікон варто звернути увагу на профіль. Серед деталей конструкції, які вимагають особливо ретельної перевірки, необхідно відзначити такі, як:

Дуже важливим параметром, який слід врахувати при підборі вікон, є армування профілю ПВХ. Така конструкція чудово витримує навантаження від перепадів температури, а також негативний вплив потужних потоків повітря. Якщо профіль не буде армованим, він може просто втратити свої геометричні форми.

Вікна Rehau Synego, Geneo, Euro Design і інші

Найбільш популярні моделі вікон з німецького профілю:

Для людей, які шукають недорогі вікна з якісного металопластикового профілю, кращим вибором будуть моделі Rehau Euro 60 або 70. Для естетів і любителів оригінального стилю найкраще підходять Rehau Brillant, Synego і інші.

Щоб розрахувати бюджет придбання віконної конструкції, варто провести точні виміри віконних прорізів. Далі – визначитися з максимально відповідною комплектацією вікна. Розрахувати приблизну вартість товару, що цікавить можна на сайті «Газда». Для цього вводите назву профілю в розділ сайту «Калькулятор», наприклад – Rehau Geneo. Калькулятор надасть вам основні параметри віконних конструкцій, виходячи з яких проводиться підрахунок вашого придбання.

закрити
закрити Всі категорії
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

Вже йдете? Не поспішайте!

Можливо ви не помітили акційну пропозицію
Зателефонуйте за номером (044) 363 5 702
перейдіть за посиланням, щоб дізнатися ціни

+