Різноманітність ПВХ-вікон в Києві та Україні в цілому продовжує зростати. Покупцеві насамперед потрібно розібратися з асортиментом пропонованих профільних систем різних виробників. Якраз від цього залежить тепло і акустичний комфорт усередині приміщення, зовнішній вигляд вікна, традиційно важливі експлуатаційні властивості – надійність, практичність, довговічність, і, звичайно ж, вартість.
Як порівнювати різні профілі?
У лінійках будь-якого виробника представлені різні профільні системи. Потенційний замовник швидко виявляє різницю в ціні, але, як показує практика, куди важливіше розібратися з іншими відмінними параметрами і характеристиками, в тому числі:
- числом камер і товщиною зовнішніх стінок (прямо впливають на «теплоту» профілю і його здатність запобігати проникненню повітря ззовні);
- глибиною профілю (визначає загальну надійність, а також впливає на те, який по товщині склопакет можна встановити);
- конкретними показниками звуко- та теплоізоляції, наприклад, коефіцієнтом опору теплопередачі (тут правило досить просте: чим вище значення, тим тепліше і тихіше вікно, але і ціна буде прямо пропорційно збільшуватися);
- факторами безпеки, включаючи ступінь захисту від злому, наявність додаткового армування (особливо важливо для тих, хто живе на першому або останньому поверсі);
- зовнішнім виглядом (будь металопластикове вікно в плані дизайну досить привабливо, але є відмінності в формах, а також кольорах, які визначають одні системи на тлі інших, правда, позначаючись і на ціні).
Варто відразу визначитися з виробником профілю, так як від цього прямо залежить довговічність і надійність вашого вікна.
Оригінал, підробка або копія?
Проблему підроблення профілю не можна назвати глобальною. Щоб створювати просто схожі зовнішні віконні системи, потрібно створити виробництво, що, м’яко кажучи витратна справа. Інша справа, що деякі недобросовісні продавці пропонують одні профілі під виглядом інших, так як ряд виробників копіює геометрію відомих брендів (наприклад, український Openteck зовні практично ідентичний з Рехау).
Щоб не переплачувати навіть за цілком адекватну за якістю копію і просто не бути обдуреними, можна перевірити оригінальність будь профільної системи наступним чином:
- Запросити сертифікат відповідності у продавця.
- Звірити монтажну глибину профілю на відповідність заявленому значенням.
- Перевірити комплектуючі, включаючи добірні профілі, розширювачі і т.д. Вони повинні бути такого ж кольору, як і вікно.
Вивчити всі відмінні риси конкретного профілю. Зробити це особливо легко по продукції Rehau. По-перше, на торці є лазерне гравіювання з назвою системи, наприклад, Euro-Design 70. По-друге, на імпостами і рамках є маркування із зазначенням серійного номера. Можна зателефонувати на гарячу лінію виробника в Україні і дізнатися всю інформацію про конкретний профілі.
Чому Rehau?
Крім високого ступеня захисту від підробок, профільні системи Rehau володіють і іншими перевагами, які зумовлюють їх високу популярність в Україні.
До головних сильних сторін Рехау відноситься:
- Понад 60 років німецький концерн присутній на ринку віконних конструкцій з ПВХ і завоював бездоганну репутацію в Європі і світі в цілому.
- Гарантія якості, підтвердженням якого є відповідність високим європейським стандартам в аспектах енергоефективності, звукоізоляції, захисту від злому і т.д.
- Широке різноманітність профільних систем, включаючи бюджетні рішення Euro-Design 60 і кращі за своїми експлуатаційними якостями на ринку профілі Geneo.
- Бездоганний зовнішній вигляд. Причому це стосується не тільки вишуканого в плані дизайну продукту Brillant-Design, але і інших віконних систем німецького виробника. Будь-профіль відрізняється гладкими і рівними поверхнями, рівномірним кольором, а в якості додаткової можливості декору виступає опція ламінації (понад 220 кольорів на вибір).
Де виробляють Rehau?
Виробничі потужності концерну є в трьох країнах – в Німеччині, Росії та Польщі. Фабрика в РФ забезпечує потреби тільки російських споживачів. В Україні профілі Рехау поставляються з Польщі (Шрем) і Німеччини (Віттмунд). Детальніше з профільних систем ситуація така: польське коріння має найбільш доступна профільна система Euro-Design 60, а всі інші, в тому числі преміальні Geneo, Brillant-Design і Synego робляться на території Німеччини.
Також варто відзначити, що система контролю якості на всіх заводах концерну ідентична.
А що зі склопакетом?
Крім профілю на експлуатаційні властивості вікна впливає і склопакет. Його якість також має бути на високому рівні, щоб забезпечити 100% герметичність, захист від шуму, холоду і т.д.
Нижче наведено короткий чек-лист, який дозволить перевірити якість склопакета:
- Скло чисті як зовні, так і всередині (процес виготовлення автоматизований і не передбачає навіть найменших забруднень).
- Шари герметизації в кутах склопакета рівні і тверді.
- Товщина вікна відповідає заявленій (незгірш від 4 мм).
- Етикетка з маркуванням легко знімається (робиться це відразу після монтажу).
- Монтажні роботи виконують фахівці (цей фактор не менш важливий, ніж сама якість склопакета).
Інші публікації
передзвонимо вам Найближчим часом
передзвонимо вам Найближчим часом
передзвонимо вам Найближчим часом