На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 липня

Сьогодні на українському ринку представлено приблизно 6-8 великих виробників ПВХ-вікон (а точніше профільних систем, на базі яких і створюються віконні конструкції). У лінійці кожної з цих компаній є кілька варіантів профілю, що тільки ускладнює пошук відповідного рішення. Через такої кількості пропозицій питання «як вибрати пластикові вікна?» Не втрачає своєї актуальності. Експерти запевняють, якщо ви зможете визначитися з профільною системою, то, як мінімум, витратите гроші з розумом, а в ідеалі купите кращу віконну конструкцію. Про те, як це зробити, ми і поговоримо в деталях.

Матеріал виготовлення

Сучасні профілі для пластикових вікон робляться з полівінілхлориду (ПВХ) і припускають наявність металевого армування. Цей матеріал не чутливий до температурних коливань і змін вологості, він не деформується, захищений від хімічно активних речовин, безпечний для здоров’я людини. З ПВХ можна сформувати нестандартні віконні форми, в тому числі арочні, закруглені.

Якісний полівінілхлорид відрізняється наступними особливостями:

Якщо сподобався вам профіль відповідає цим критеріям, то ви фактично знаєте, які пластикові вікна краще вибрати. Профільна система з якісного ПВХ прослужить від 40-50 років і більше.

Товщина стінок профілю

Наступний важливий момент вибору ПВХ-вікон – розміри стінок профільної системи. Сьогодні нормовані показники товщини як зовнішньої, так і внутрішньої частини профілю.

І за цим критерієм виділяють три класи вікон:

Більшість пропонованих на ринку профільних систем мають 3-міліметрові зовнішні стінки, що свідчить про високі експлуатаційні характеристики вікон на їх основі. Але все ж варто додатково уточнити цей параметр при виборі.

Конструктивна глибина і число повітряних камер

Ще один важливий параметр – це ширина профілю (конструктивна глибина). Вона повинна становити не менше 50 (а відповідно до сучасних завдань енергозбереження – від 60, а то і 70 мм). Чим більше цей показник, тим тепліше пластикове вікно і товщі склопакет можна встановити в профільній системі (а це також прямо впливає на тепло- і звукоізоляцію).

У прямій залежності із зазначеними експлуатаційними параметрами знаходиться і число повітряних камер всередині профілю. Мінімальна їх число сьогодні – 3, але в більш «теплих» профільних системах їх кількість дорівнює 5-6 і більше. Вікна з таким профілем вибирати краще, якщо квартира виходить на північ і / або гучну вулицю.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню