site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
22 Липень

Металопластикові вікна користуються величезною популярністю, але навіть незважаючи на їх широке поширення, нюансів з їх вибором вистачає. Ми розповімо, що варто обов’язково врахувати перед ухваленням рішення, на чому економити не варто, а які аспекти можна залишити на свій розсуд.

Вибираємо металопластикові вікна правильно

Щоб ПВХ-вікно прослужило вірою і правдою понад 10, а то і 20 років, потрібно приділити увагу трьом найважливішим складовим – профільній системі, стеклопакетам і фурнітурі. На них економити не рекомендується, але, а якщо треба, то робити це слід максимально грамотно і обдумано.

При виборі вікон потрібно враховувати індивідуальні особливості та вимоги. Наприклад, для квартири на 4-му поверсі 9-поверхового будинку не настільки важливе значення має захист від злому і зовнішність зовнішньої частини профілю. А ось для мешканців перших поверхів і власників приватних будинків – це куди більш важливі фактори. Також якщо ваші вікна виходять на тиху вуличку, то максимальна шумоізоляція не обов’язкова.

Вибираємо профіль

Основа вікна – ПВХ-профіль. При його виборі потрібно враховувати наступне:

Чим більше камер, товщі зовнішня стінка і більше по глибині профільна система, тим вище експлуатаційні властивості вікна. Плюс сьогодні не обов’язково обмежуватися тільки білими пластиковими вікнами, за рахунок ламінації можна реалізувати будь-які творчі задуми. Але і на ціну ці фактори впливають прямо пропорційно.

Вибираємо склопакет

Більшу частину віконної конструкції займає склопакет, який і зумовлює проникнення світла в приміщення. Але також варто розуміти, що скла прямо впливають на захисні властивості, тепло- і звукоізоляцію вікна.

При виборі склопакетів, потрібно визначитися з:

Вибираємо фурнітуру

Віконна фурнітура також прямо впливає на експлуатаційні якості вікна. Кронштейни, петлі, Протівозломная елементи забезпечують зручність при відкриванні та закриванні стулок, впливають на герметичність, безпеку, зовнішній вигляд вікон. Тому при її виборі краще звертати увагу на продукцію відомих в Європі фірм, таких як Maco, Siegenia і т.д. Ця фурнітура порадує своєю практичністю, зручністю і довговічністю.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню