dizajn-vikonnih-konstrukczij-shho-proponue-rinok-metaloplastikovih-sistem
Дизайн віконних конструкцій: що пропонує ринок - Газда
На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 Липень

При виборі віконних конструкцій важливо розуміти, що вони грають дуже важливу роль в дизайні інтер’єру. Грамотно підібрані вікна перетворять зовнішній вигляд приміщення, приховають не найкращий вид на подвір’ї, прикрасять балкон і т.д. Багато по-старому віддають перевагу стандартним рішенням, не замислюючись про наслідки свого вибору. Між іншим, сучасні технології розвиваються швидкими темпами, що дозволяє розробити найбільш неординарний і ефектний дизайн вікон. Сьогодні компанії з виробництва металопластикових конструкцій створюють справжні шедеври з достатком конфігурацій і розмірів. Дуже популярні арочні вікна, трикутні конструкції, круглі вікна і напівкруглі вироби. Які бувають нестандартні рішення вікон, і де їх застосовувати, обговоримо далі.

Нестандартні дизайнерські рішення: види оригінальних конструкцій

Людство починає відходити від використання в інтер’єрах банальних віконних конструкцій. З’являються нові, більш вигідні і доречні рішення. Під неординарними увазі вироби, які в корені відрізняються від простих прямокутних моделей. Вони надають приміщенню завершеності, підкреслюють індивідуальний стиль і характер, заворожують своїм надзвичайним естетичним виглядом.

Розглянемо, які надзвичайні віконні вироби використовуються сьогодні:

  1. Арочні пластикові вікна. В цей сегмент також входять вироби круглої форми і напівкруглі вікна.
  2. Трапецієподібні вікна і конструкції трикутної форми.
  3. Складені багатокутні вікна.
  4. Гнуті конструкції: овальні вікна.
  5. Панорамне скління, яке отримало назву: «французькі вікна».
  6. Вітрини. Найчастіше використовуються для скління громадських будівель, магазинів, різних закладів.

Розглянемо кожну з різновидів окремо.

Конструкції округлих форм і арочні вікна

Подібні рішення дуже популярні. Їх ефектні форми отримують завдяки особливій технології згинання профілю. Матеріал розм’якшують під впливом інфрачервоних променів. Також використовується аеродинамічний нагрів, після чого здійснюються навантаження для надання бажаної форми виробу. Не обов’язково, щоб конструкції були симетричними, вони можуть бути і підковоподібними, напівциркулярними і іншими.

Арочні металопластикові вікна в свою чергу поділяються на свої типи:

Круглі пластикові вікна можуть зайняти лідируючі позиції порівняно з бюджетним і обридлим прямокутним варіантом.

Варто підкреслити, що в сегменті круглих вікон немає армування. Дотримуйтеся рекомендацій компанії по виготовленню металопластикової продукції щодо використання.

Незграбні вироби

Трикутне вікно або конструкція, що нагадує за своїм зовнішнім виглядом трапецію, дозволяє найкраще регулювати освітлення. Такі елементи будинку виглядають дуже стильно і красиво. Виробники пропонують різні варіанти: поворотні, глухі, відкидні, з наявністю декількох стулок і так далі.

Трикутні вікна з чіткими і симетричними лініями застосовуються в процесі облаштування мансарди. Вони нічим не гірше за своїми характеристиками звичайних прямокутних виробів. У них точно такий же рівень звукоізоляції і теплової провідності.

Багатокутні вікна відрізняються достатком фігур і орнаментів. Сучасні ідеї здатні подарувати насичений денне світло, а в вечірніх сутінках конструкції грають красивим штучним світлом.

Варіацій кутів в одному виробі може бути присутнім до шести. Широко застосовують і складені рішення. Вони включають в себе вікна самих різних розмірів і конфігурацій. В кінцевому підсумку вони повинні бути не просто правильно монтовані, але і функціонувати спільно з іншими.

Панорамні вікна і вітрини

Якщо говорити про французькі вікна, то даний тип виробів застосовується найчастіше в приватних секторах. Також за допомогою них вдається ефектно засклити балкон. Це допомагає отримати широкий огляд площі, візуально розширити простір, наповнити приміщення насиченим денним світлом.

Природно, дизайн металопластикових вікон враховує експлуатацію не тільки житлових приміщень і офісів, але також і магазинів, торгово-розважальних центрів, готелів, ресторанів і т.д. Тут не обійтися без вікон-вітрин. Їх основна мета – залучити клієнтів своїм ефектним і презентабельним видом.

Як бачите, в дизайні віконних конструкцій сьогодні немає якихось обмежень. Все залежить від стилю приміщення, його інших архітектурних складових, цільового призначення, ваших смакових уподобань і побажань. Сучасні майстри виробляють светорегулірующую системи індивідуально. Асортимент продукції та різні ідеї надаються, що дозволить клієнтові ретельно все обдумати і замовити найбільш оптимальний варіант.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню