site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
22 Липень

Металопластикові двері з’явилися на ринку дверних конструкцій з приходом вікон ПВХ. З цього моменту пройшло близько 15-20 років. Попит на такі двері був просто неймовірним. Люди почали встановлювати конструкції в свої магазини, салони, спортзали, заклади готельно-ресторанного типу і т.д. Але в інтер’єрі житлових приміщень двері з пластику встановлюються вкрай рідко, чого не скажеш про офісні і комерційних об’єктах.

Чим хороші такі двері? Якими вони бувають, і в чому їх особливості? Про це докладно далі.

Особливості дверної конструкції

Сьогодні на ринку металопластикових виробів представлено безліч типів вхідних і міжкімнатних дверей. Вони характеризуються різним механізмом відкриття і можуть бути орними, розсувними і складними. Найчастіше встановлюють орної тип конструкцій, тому слід розглянути дану різновид детальніше.

Головні переваги орних дверей:

  1. Повишеніе рівень міцності. За рахунок використання досить міцних матеріалів в конструкції, а саме, алюмінію і пластика, компаніям вдалося додати конструкціям здатність витримувати великі навантаження.
  2. Герметичність. Використання якісних ущільнювачів в поєднанні з притисками надають дверям ідеальну щільність закриття.
  3. Підвищені якості тепло- і звукоізоляції. Це властивість виробів вдалося отримати за допомогою особливих характеристик матеріалу, з яких виробляють полотна.
  4. Простий догляд та регулювання. Ці властивості допомагають вирішити безліч проблем, які виникають на практиці.

Всі перераховані характеристики дозволяють металопластикових конструкцій зайняти перші позиції по експлуатації в приміщеннях нежитлового типу.

Різновиди

Сучасні металопластикові двері можна умовно поділити на такі типи за різними критеріями:

  1. Призначення або місце застосування: вхідні двері, міжкімнатні, балконні і офісні конструкції.
  2. Конфігурація. Найпопулярнішими є двері класичної прямокутної форми, а також арочні і двостулкові вироби. Інші моделі користуються меншим попитом.
  3. Метод відкриття. Це можуть бути розсувні, орні, складні вироби.

Також двері класифікують за розміщення і напрямку профілю, поєднанню кольору і візерунків, наявності склопакета.

Балконні двері: особливості

Металопластик – ідеальний варіант для захисту від вітрів, шуму, холоду і поганих погодних факторів. Вироби характеризуються відмінними естетичними якостями і підвищену зносостійкість. Вони не вимагають особливого догляду і не вибагливі в ремонті.

Асортимент сучасних виробів дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант, за допомогою якого ваша лоджія або балкон заграють новими фарбами. Дуже красиво і стильно такі двері виглядають разом з жалюзями і іншими аксесуарами. Також рекомендується встановити на ручку з механізмом фіксації Монтаж виробів не вимагає багато часу. Досвідчені майстри все зроблять буквально за одну годину.

Міжкімнатні та офісні двері

Ці конструкції вкрай необхідні в приміщенні, адже вони служать ділильним бар’єром житла на окремі кімнати. Природно, вони повинні бути дуже міцними і витривалими в зв’язку з постійною функціональністю.

Вхідні двері

Вимог щодо якості та міцності до цих виробів пред’являється набагато більше, ніж до всіх інших. Вони повинні надійно захищати житло або комерційне приміщення від несанкціонованого доступу непроханих відвідувачів. Їх виготовлення вимагає установки многозапорная системи, яка забезпечує конструкції надійний притиск. Як правило, полотна замовляють глухими, але можуть використовуватися і скла.

Купити металопластикові двері сьогодні не проблема, але важливо розуміти, що економія на захисних системах – справа невдячна. Щоб ваші двері служили вам вірою і правдою, обов’язково обзаведіться якісним полотном і всією необхідною фурнітурою.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню