На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 липня

Один з плюсів віконних конструкцій з ПВХ-профілем – простий догляд. Але все одно користувачам потрібно знати, як регулювати пластикові вікна. У більшості випадків для цього не потрібно викликати майстра, а можна зробити все самостійно. Про те, коли це потрібно і як відрегулювати металопластикові вікна, ми і розповімо докладніше.

Причини, за якими потрібно регулювання

Навіть якісні віконні конструкції часом потребують подібних маніпуляціях. Так, відрегулювати пластикові вікна, ймовірно, доведеться в новому будинку, так як сталася усадка. Наступна причина – поступовий знос ущільнювача, який стирається або всихає. Ще один випадок, коли можна і потрібно відрегулювати пластикові вікна (Київ) зміна погоди – взимку варто забезпечити максимальне прилягання стулок, щоб не було протягів, а в теплу пору року, навпаки, перевести їх у відповідний річний режим.

Характерні ситуації, коли необхідне регулювання:

– поява протягів (продування з стулки);

– для повороту ручки стали необхідні додаткові зусилля;

– ви хочете перевести виріб в літній / зимовий режим.

Як відрегулювати пластикові вікна на зиму

Найчастіше регулювань піддається притиск стулок. В ідеалі робити це можна (і навіть потрібно) кожні півроку, відповідно перед настанням теплої пори і напередодні холодів. Для зими необхідно більш щільне прилягання, щоб не було протягів, а для літа допустимо послаблення.

Отже, відповідь на питання, як відрегулювати пластикові вікна на зимовий режим, зводиться до того, щоб забезпечити щільний притиск стулки до профілю. Сама регулювання залежить від типу фурнітури.

У Maco необхідно змінювати положення цапф. Якщо вони розташовані під 45-градусним кутом, то передбачається середній притиск. Для посилення потрібно провернути їх в горизонтальне положення (оборот по годинникової стрілки), а для послаблення – навпаки, в вертикальне (проти годинникової).

Якщо використовується фурнітура Siegenia-Aubi в пластикових вікнах, регулювання притиску також зводиться до повороту цапф. Контролювати прилягання допомагають спеціальні насічки по їх периметру. Якщо повернути довгі насічки до ущільнювачів, то притиск стане сильніше, а якщо коротку, то він послабиться.

Як регулювати металопластикові вікна при проблемах з ручкою

Розхиталася ручку можна без проблем затягнути сильніше. Планку у її заснування можна легко повернути на 90 градусів, після чого відкриються гвинти з хрестоподібної головкою. При наявності відповідної викрутки, на регулювання піде менше хвилини.

Якщо ручка заклинило і не виходить закрити вікно, то в 90% випадків справа не в поломці, а в спрацьовуванні блокіратора, який якраз і виключає вихід з ладу. Для фурнітури Siegenia-Aubi слід знайти пластину з пружинкою, що стирчить біля ручки вікна. Її потрібно щільно притиснути до ущільнювача, попередньо переконавшись, що віконна стулка зараз знаходиться у вертикальному положенні. Далі можна повертати ручку в потрібне положення.

У фурнітурі Maco замість пластинки потрібно шукати мікроліфт-блокіратор – бічний важіль, який також слід притиснути до стулки, а потім повернути ручку в потрібне положення.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню