На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 Липень

У більшості випадків придбання ПВХ-вікон дозволяє забути про звичні для власників дерев’яних аналогів процедурах укладання між стулками і рамою поролону, заклеювання на зиму і т.д. Але навіть при установці сучасних віконних конструкцій з металопластикових профілем інколи потрібно додатковий захист від продування і втрат тепла. Ми з’ясували, як утеплити пластикові вікна і в яких ситуаціях це може знадобитися.

Причини недостатньої теплоізоляції

Є кілька факторів, що викликають необхідність утеплювати ПВХ-вікна.

Умовно їх можна розділити на такі групи:

Як утеплювати металопластикові вікна?

Конкретні дії з утеплення залежать від причин появи недостатньої герметичності, продування чи інших видів тепловтрат. Розглянемо основні заходи:

  1. Насамперед варто оглянути гумові ущільнювачі. Якщо вони втратили герметичність, вкрилися тріщинами, а холодне повітря проходить з місця контакту стулки і рами, то усунути проблему можна за допомогою заміни цього компонента. Спочатку демонтується старий ущільнювач, потім пази очищаються від бруду, після чого єдиним відрізком (а не частинами) без стиснення або натягу встановлюється новий елемент. При необхідності цю роботу можна довірити професіоналам.
  2. Герметизація монтажних швів. Якщо холод надходить з місць примикання вікна до отвору або підвіконню, то причина ймовірно криється в монтажних огріхи. В ідеалі потрібно подбати про додаткової герметизації стиків і швів. Для робіт застосовуються герметики, на акрилової, бітумної, поліуретанової або силіконовій основі (також зустрічаються багатокомпонентні склади). В ідеалі герметизація потрібна не тільки зсередини, але і з боку вулиці (якщо така не була проведена при установці вікон), щоб захистити монтажну піну від руйнування.
  3. Регулювання притиску – ще один спосіб без зайвих складнощів утеплити ПВХ-вікно на зиму. Процес проводиться за рахунок повороту ексцентриків (цапф), які і відповідають за ступінь прилягання стулки до рами. Для регулювання використовується або шестигранник, або пасатижі (в окремих випадках викрутка). Напрямок повороту ексцентриків для перекладу вікна в зимовий режим (більш щільний притиск) залежить від типу фурнітури. В ідеалі цю інформацію краще уточнити у віконній компанії, де ви замовляли вікно.

До альтернативних методів утеплення можна віднести заміну базового склопакета на більш теплий – з великим числом камер, енергозберігаючим склом, заповненням інертним газом і т.д. Його можна рекомендувати в тому випадку, якщо описані вище причини усунені або не встановлені, а взимку все одно проникає холод з вулиці.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню