На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
19 Лютий

Чому дешеві пластикові вікна – не кращий варіант?

Охочих купити металопластикові вікна в Києві дешево вистачає. Але гонитва за дешевизною в випадку з віконними конструкціями, як правило, загрожує негативними наслідками, а саме втратою в якості. Тут дуже доречні вирази «скупий платить двічі» і «ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі».

Дешеві пластикові вікна – ознака низької якості?

Ціна металопластикових віконних конструкцій на 90-95% складається з їх собівартості, а також послуг доставки та монтажу. На цих складових економити не бажано. Так, якщо взяти недорогий профіль і склопакет, то ви гарантовано отримаєте невисокі показники захисту від шуму і холоду, а для житлових об’єктів – це одні з ключових моментів.

В окремих ситуаціях якщо погнатися за дешевизною, то можна зіткнутися і з іншими труднощами, на кшталт низької надійності і швидкої втрати наявних експлуатаційних властивостей. В результаті через рік-два або раніше раму може повести (якщо вона без армування), білосніжний колір перетвориться в жовтуватий. Крім цього з’являться протяги, стулки почнуть затирати за раму.

Спроби виграти за рахунок самостійного транспортування або монтажу також недоцільні. По-перше, економія тут невелика. По-друге, будь-яка помилка загрожує серйозними дефектами в подальшій експлуатації.

Якщо ж вибирати якісні віконні конструкції з високими теплоізоляційними властивостями, то за умови наявності індивідуального опалення або квартирних приладів обліку тепла, можна розраховувати на зниження комунальних витрат. Плюс дорожчі вікна ПВХ будуть дешевші в експлуатації: їм довше не буде потрібний ремонт, регулювання та інші види обслуговування.

Коли можна купити пластикові вікна недорого?

Заощадити при вирішенні задач скління можна в тих випадках, коли не пред’являються високі вимоги до тепло- і звукоізоляції віконних конструкцій. Ось кілька прикладів, коли недорогі вікна виправдані:

Але і тут економія повинна бути розумною, тобто треба брати бюджетні конструкції перевірених виробників, а не шукати профіль і склопакети «гаражної» якості.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню