На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 Липень

Коли проходить кілька років з того моменту, як вам встановили металопластикові вікна, регулювання фурнітури вважається досить поширеною, а часом навіть бажаною процедурою. Вона здатна продовжити термін служби фурнітури елементів, гумових ущільнювачів, попередити порушення геометрії стулок, а також забезпечити максимальну зручність в процесі експлуатації.

Саме регулювання не є дуже складним, тому при наявності бажання і мінімального набору інструментів (як правило, одного єдиного шестикутника на 4 мм і / або викрутки), виконати його можна і самостійно. Про те, як налаштувати металопластикові вікна та / або балконні двері ми і розповімо докладніше.

Регулювання притиску

Якщо стулка нещільно прилягає і виникають небажані продування, то можна змінити позицію ексцентриків і посилити притиск до рами. За допомогою шестигранника, викрутки або плоскогубців (найбільш підходящий інструмент залежить від марки фурнітури) потрібно провернути всі цапфи на кілька міліметрів за годинниковою стрілкою. Стулка стане прилягати щільніше, але і, як правило, рух віконної ручки стає більш важким, плюс збільшується стиснення ущільнювачів гумок. Важливо не перестаратися, щоб не пошкодити ці елементи.

Як відрегулювати металопластикові вікна по вертикалі

Якщо низ стулки злегка провис, то він буде чіплятися за раму при відкритті або закритті. Плюс надмірні навантаження йтимуть на петлі, що здатне знизити їх термін служби. Усунути відхилення стулки у вертикальній площині можна за рахунок нескладного регулювання.

У відкритому чи закритому стані стулки потрібно зняти декоративну накладку з нижньої петлі і встановити шестигранник у верхній роз’єм. Переміщаючи ключ за годинниковою стрілкою можна підвести стулку (максимум на 2 мм), а проти ходу годинника – опустити.

Налаштування в горизонтальній площині

Тертя може виникнути і в середній частині стулки. В цьому випадку можна відрегулювати як нижню, так і верхню петлю:

  1. Щоб дістатися до верхньої петлі, потрібно відкрити стулку. Потім шукаємо отвір під шестигранний ключ і здійснюємо настройки: поворот за годинниковою стрілкою дозволяє притягнути верхню частину, піднявши низ трохи вище. Якщо ж повернути шестигранник проти руху годин, то стулка піде далі від петлі, а її низ злегка опуститься.
  2. Для нижньої петлі шестигранник встановлюється в роз’єм, який відкритий навіть при встановленій накладці. Регулювання аналогічні тим, що і в пункті вище.

Регулювання дозволяє позбутися від таких складнощів, що виникають в процесі експлуатації:

Якщо процедура регулювань не приносить результатів або ж ви не впевнені в своїх силах, то краще довірити обслуговування професіоналам, які знають як усунути ті чи інші недоліки, що виникають в процесі експлуатації пластикових вікон.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню