site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
location Офіси продажів
Показати на мапі
clock Пн-Пт 09:00 - 18:00
Сб 10:00 - 16:00
22 Липень

Коли потрібен ремонт ПВХ-вікон?

Одна з причин популярності металопластикових вікон – високий рівень надійності і невибагливість. Але навіть найякісніші вироби не захищені на 100% від виходу з ладу. Ремонт металопластикових вікон в Києві також періодично необхідний. Але і в цьому аспекті віконні конструкції з ПВХ мають свої плюси – високу ремонтопридатність. Навіть якщо в роботі фурнітури або інших елементів з’явилися збої, їх можна оперативно усунути, виконавши якісний ремонт вікна.

Типові причини поломок ПВХ-вікон (наведені в порядку убування):

Найбільш популярні несправності

До віконникам, які здійснювали установку вікон, або в спеціалізовані ремонтні майстерні найчастіше звертаються при наступних поломки:

Нерідко до фахівців, які виконують ремонт вікон (Київ), звертаються навіть не через поломок, а через заклинювання і / або необхідності регулювання (притиску стулки або її розташування щодо рами). Головна відмінність в цьому випадку від повноцінних ремонтних робіт – відсутність необхідності змінювати певні компоненти віконної конструкції, простота і висока швидкість усунення несправності.

Заміна склопакетів, фурнітури або аксесуарів

У разі, коли склопакет тріснув або ж шибки вибиті в результаті хуліганських дій, як правило, без їх заміни не обійтися. Якщо ж на вулиці зима, то потрібно терміновий ремонт вікон в Києві. До процедури заміни зазвичай вдаються і в разі з зносом петель, замків або ручок, ущільнювачів гумок і т.д. Якщо ці елементи вже не здатні виконувати свої початкові функції, то змазування, регулювання та інші роботи вже не допоможуть.

Заміна окремих компонентів може розглядатися не тільки як ремонт пластикових вікон в Києві, а й бажання модернізувати конструкцію. Так, замінивши 1-камерний склопакет, на двокамерний, можна поліпшити тепло- і звукоізоляцію. А установка додаткової фурнітури, наприклад, дитячих замків і / або протівозвломних цапф – можливість розширити функціональні опції базового вироби. І подібні послуги часто також відносяться до зони відповідальності ремонтників.

закрити
закрити Всі категорії
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь