На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 Липень

Одна з причин популярності металопластикових вікон – високий рівень надійності і невибагливість. Але навіть найякісніші вироби не захищені на 100% від виходу з ладу. Ремонт металопластикових вікон в Києві також періодично необхідний. Але і в цьому аспекті віконні конструкції з ПВХ мають свої плюси – високу ремонтопридатність. Навіть якщо в роботі фурнітури або інших елементів з’явилися збої, їх можна оперативно усунути, виконавши якісний ремонт вікна.

Типові причини поломок ПВХ-вікон (наведені в порядку убування):

Найбільш популярні несправності

Нерідко до фахівців, які виконують ремонт вікон (Київ), звертаються навіть не через поломки, а через заклинювання і / або необхіднысть регулювання (притиску стулки або її розташування щодо рами). Головна відмінність в цьому випадку від повноцінних ремонтних робіт – відсутність необхідності змінювати певні компоненти віконної конструкції, простота і висока швидкість усунення несправності.

Заміна склопакетів, фурнітури або аксесуарів

У разі, коли склопакет тріснув або ж скло вибите в результаті хуліганських дій, як правило, без їх заміни не обійтися. Якщо ж на вулиці зима, то потрібно терміновий ремонт вікон в Києві. До процедури заміни зазвичай вдаються і в разі зносу петель, замків або ручок, ущільнювачів і т.д. Якщо ці елементи вже не здатні виконувати свої початкові функції, то змазування, регулювання та інші роботи вже не допоможуть.

Заміна окремих компонентів може розглядатися не тільки, як ремонт пластикових вікон в Києві, а й бажання модернізувати конструкцію. Так, замінивши 1-камерний склопакет, на двокамерний (чи однокамерний з енергозберігаючим напиленням), можна поліпшити тепло- і звукоізоляцію. А установка додаткової фурнітури, наприклад, дитячих замків і / або протизламних цапф – можливість розширити функціональні опції базового виробу.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню