site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
22 Липень

Перш ніж замовити металопластикові вікна в Києві, потенційному покупцеві варто чітко розуміти, що йому потрібно і які причини такого вибору. Сумлінні консультанти, звичайно ж, можуть допомогти в цьому, але нерідко їх рекомендації пов’язані з інтересами своєї фірми, а не клієнта. Щоб ви мали уявлення про основні критерії вибору ПВХ-вікон, ми і дамо вам кілька ключових рад.

1. Визначтеся з профілем

Це основа віконної конструкції, що визначає її експлуатаційні властивості, надійність, довговічність і зовнішній вигляд. Рекомендації щодо вибору профільної системи:

2. Розберіться з розмірами і типами стулок

Якщо ви плануєте не переплачувати за металопластикові вікна, розміри конструкції і типи стулок – один з моментів, який дозволяє грамотно економити. Основні поради з цього приводу такі:

3. Не забувайте про деталі

До їх числа відносяться як важливі складові віконної конструкції – склопакети та фурнітура, так і різні комплектуючі, в тому числі москітні сітки, сливи, підвіконня і т.д.

4. Уважно вибирайте виробника / продавця

Оптимальний варіант – купувати металопластикові вікна від виробника. Розберемо основні переваги на прикладі компанії «Газда». По-перше, це сертифікований партнер Rehau, що гарантує якісний профіль. По-друге, у компанії є власний завод, що виробляє віконні конструкції. Це забезпечує швидку реалізацію замовлень, висока якість продукції і відсутність будь-яких переплат і націнок, характерних для численних посередників.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню