Вироби з ПВХ стали справжньою революцією у сфері сучасного будівництва та благоустрою житла і робочих просторів. Вони складаються з пластикового профілю, який посилено металевим армуванням, і звісно, склопакета, який забезпечує чудову ізоляцію. Мільйони домовласників по всьому світу насолоджуються неперевершеним поєднанням зручності, доступної ціни, надійності та простоти в догляді, які дарують найрізноманітніші ПВХ-конструкції. Особливо важливими для багатьох є їхні тепло- і звукоізоляційні властивості, які стали як ніколи важливими в умовах нашого клімату і галасливих міст. Якщо ви хочете оновити зовнішній вигляд свого фасаду, важливо розуміти, які металопластикові вікна краще ставити, і чим вони відрізняються між собою. Розглянемо різноманітність і переваги таких виробів на прикладі асортименту виробів компанії «Gazda».
Зміст:
- Переваги виробів з металопластику
- Чим пластикові вікна відрізняються один від одного
- Як зробити кращий вибір
Переваги виробів з металопластику
Порівняно з часом, коли перші моделі ПВХ-виробів з’явилися на ринку, технології зробили крок далеко вперед, і на сьогоднішній день металопластикові вікна бувають найрізноманітніших форм і кольорів, а їхній функціонал значно розширився. Вони відмінно підходять для квартир, заміських будинків, офісних і складських приміщень, терас і виробничих приміщень. Зручна процедура установки і комфортний ціновий діапазон зробили їх однозначним вибором для домовласників, які прагнуть до затишку і комфорту в своєму житлі.
Металопластикові конструкції завоювали свою популярність зовсім не випадково — це результат ідеального балансу між їхніми перевагами, цінами і простотою. Розглянемо ж відмінні риси, які принесли їм такий успіх:
- Чудова теплоізоляція. Сучасні ПВХ-конструкції ефективно зберігають тепло в будинку. Їхні багатокамерні профілі та герметичні склопакети роблять тепловтрати значно нижчими, що дуже важливо в холодну пору року. У результаті знижуються витрати на опалення, а в приміщенні зберігається тепло.
- Захист від сторонніх звуків. Чи живете ви посеред галасливого міста, чи просто мрієте про тишу у своєму будинку — вони допоможуть вам знизити рівень шуму, що проникає ззовні. Такі вироби відрізняються стійкістю до деформації, не тріскаються і зберігають свої захисні властивості роками. Термін служби якісних вікон при належному догляді може досягати 30 років і більше.
- Простота в обслуговуванні. Для підтримки чистого й охайного вигляду придбаних вікон досить періодично протирати їх вологою ганчіркою. Вони не вимагають фарбування, складного догляду, розбирання або лакування, як, наприклад, вироби з дерева.
- Різноманітність у дизайнах. Вікна з ПВХ доступні в різних формах, стилях і кольорах. Ви можете взяти як класичний білий колір, так і раму з ламінуванням під дерево або кольоровий варіант оздоблення. Широке розмаїття дизайнерських можливостей дасть вам змогу інтегрувати ПВХ-виріб у будь-який стиль фасаду або приміщення, зробивши його придатним як для сучасних інтер’єрів, так і для будівель з більш традиційною стилістикою.
- Зручність експлуатації. Надійна і сучасна фурнітура дає змогу відчиняти і зачиняти стулки без особливих зусиль. Особливий механізм дозволяє фіксувати полотно в режимі провітрювання або повної герметичності. Така система забезпечить зручність використання навіть для дітей або літніх людей.
- Енергоефективність. Після встановлення ПВХ-вікон ви одразу помітите різницю у витраті енергії — менше тепла буде йти взимку, а влітку спека не буде докучати настільки сильно, зменшивши витрати на кондиціонер. Таке рішення не тільки знизить навантаження на ваш гаманець, а й дасть змогу подбати про екологію.
- Цінова доступність. Металопластикові вироби залишаються одним із найвигідніших варіантів за співвідношенням якості та вартості. Вони підійдуть будь-якому бюджету і при цьому забезпечать всі перераховані вище переваги.
Металопластикові вікна — це поєднання комфорту, стилю і практичності, яке зробить приміщення затишнішим, теплішим і тихішим. Інвестуючи в них, ви забезпечуєте собі комфорт і спокій на довгі роки.
Чим пластикові вікна відрізняються одне від одного
Розібравшись з основними перевагами виробів з полівінілхлориду, обговоримо, чим вони відрізняються між собою. Залежно від ваших потреб, бюджету, специфіки приміщення або дизайнерських уподобань, вам можуть підійти різні типи конструкцій, і важливо розуміти, на що краще орієнтуватися:
- Кількість камер у профілі. Камери — це порожнисті герметичні секції всередині рами. Чим їх більше — тим кращі ізолюючі та енергозберігаючі властивості виробу. Найчастіше в більшості варіантів компонування ви зустрінете від 3 до 5 камер.
- Склопакет. Може відрізнятися властивостями і кількістю камер. Бувають однокамерні або двокамерні. Також простір усередині камер може бути заповнений інертним газом для кращої ізоляції — наприклад аргоном або криптоном.
- Тип скла. Склопакети можуть бути забезпечені енергозберігаючим покриттям, тонуванням, або бути виготовлені з ударостійкого триплексу.
- Додаткові функції — опціональні елементи конструкції, які додають більше можливостей вашому вікну, але також збільшують і його вартість. Наприклад, функція мікропровітрювання, дитячі замки, москітні сітки, вбудовані жалюзі тощо.
- Форма і конструкція. Крім базового прямокутного вікна, можна замовити арочні, овальні, круглі, трикутні або трапецієподібні, забезпечити їх розсувним механізмом, або добірними панелями. Такі доповнення дозволять вам експериментувати з нестандартними формами або підігнати виріб під габарити отвору.
Наприклад, якщо ви живете у квартирі на галасливій вулиці, з вікнами, що виходять на схід, оптимальним рішенням буде виріб із профілем на 5 камер, склопакетом на 2 камери, з енергоощадним склом, світловідбивним тонуванням і функцією мікропровітрювання. Якщо ж ви вибираєте варіант для дачі, то добре підійде Rehau Euro Design 60 — трикамерний профіль з ударостійким склом. Кількість варіацій не обмежена і залежить тільки від ваших потреб і креативу!
Як зробити найкращий вибір
Вибір ПВХ-вікон — це непросте і важливе рішення, яке вплине як на комфорт, так і на енерговитрати або естетику вашого приміщення. Для того, щоб зробити вибір, про який ви потім не пошкодуєте, важливо взяти до уваги не тільки зовнішній вигляд, а й технічні характеристики виробу.
Для початку, оцініть свої потреби. Визначтеся з тим, чи потрібна вам підвищена ізоляція від звуку, наскільки суворі зими у вашому регіоні та в якому приміщенні вікно буде встановлено — в житловому або робочому. Виходячи з цього, вибирайте профіль, який підійде вашим потребам. Для теплого клімату достатньо трикамерного профілю з одинарним склопакетом, а для холодних регіонів краще вибрати варіанти на кшталт Rehau Brilliant або Rehau Synego, які вирізняються підвищеною стійкістю до температур, а також варто розглянути склопакет із газом у камерах. Якщо вікно буде встановлено на першому поверсі — краще замовляти посилений профіль і скло-триплекс, а якщо воно спрямоване в бік сонця і ви переживаєте за збереження меблів — варто розглянути варіанти із захистом від ультрафіолету.
Розібравшись із функціональними потребами, переходьте до дизайнерських уподобань. Виберіть відповідний колір оздоблення профілю, чи то базовий білий, чи то «під дерево». Слідкуйте не тільки за відповідністю інтер’єру, а й за тим, щоб ваше вікно не надто сильно вибивалося із загального стилю фасаду будівлі. Це може привернути непотрібну увагу, а в деяких старих будівлях занадто яскраві профілі можуть і зовсім бути заборонені архітектурним фондом.
Враховуйте можливості свого бюджету, але не економте на головному. Неякісні вікна від сумнівного виробника можуть швидко вийти з ладу. Краще вкластися в якісну і довговічну конструкцію від надійного виробника, наприклад марки Rehau — одного з лідерів на ринку металопластикових конструкцій. Поставити вікна, вироблені з профілів Rehau в Україні можна скориставшись послугами компанії «Газда», яка спеціалізується на виробництві та обслуговуванні профілів цієї марки, і багатьох інших.
Інші публікації
передзвонимо вам Найближчим часом
передзвонимо вам Найближчим часом
передзвонимо вам Найближчим часом