На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 Липень

Металопластикові розсувні віконні системи, навіть володіючи додатковими перевагами на тлі поворотно-відкидних вікон, все ж використовуються переважно на балконах і лоджіях. А ось двері аналогічного типу дійсно стають все більш популярними: їх ставлять в котеджах і будинках, терасах і альтанках, на верандах і в зимових садах.

Основні типи розсувних конструкцій

Є кілька варіантів реалізації розсувних вікон і дверей з металопластикових профілем:

Всі ці системи мають такі переваги:

  1. Економія простору: відкрита стулка або двері не займає багато місця, а значить наявне поруч простір можна ефективно використовувати.
  2. Великий вибір розмірів. Двері і вікна такого типу можуть істотно перевершувати за габаритами стандартні рішення. В результаті збільшується светопропускная здатність, інтер’єр виглядає ефектніше, знаходиться в приміщенні комфортніше.
  3. Тиха робота і простота управління. Навіть багатосекційна двері гармошка працює безшумно і не доставляє труднощів користувачам, яким потрібно відкрити / закрити її.
  4. Традиційні гідності металопластикових виробів, в тому числі герметичність, простота догляду, міцність і довговічність, можливість додаткової декоративної обробки.

Чи не єдиний нюанс, який потрібно мати на увазі, вибираючи розсувні віконні системи – ціна. Вона вище, ніж на стандартні рішення, хоча сьогодні з’являється більше різних доступніших варіацій.

Коли варто вибрати двері «гармошка»?

Така система має всі описаними вище перевагами, а також має свої унікальні особливості. Так, «гармошка» – єдиний варіант скління, що не має глухих частин. Іншими словами всю ширину прорізу можна відкрити, що недосяжно в інших типах розсувних систем.

Система вимагає мінімум місця для відкривання, оскільки в складеному вигляді всі стулки біля стіни утворюють вузький пакет. А якщо врахувати, що тут може бути від 3 до 5 секцій, при ширині кожної до 90 см, то максимальний і повністю відкривається прохід дорівнює 4,5 метрам.

Такі конструктивні особливості забезпечують системі «гармошка» універсальну сферу застосування в області приватного будівництва. Такими дверима обладнають:

Також подібні системи затребувані в індустрії розваг і відпочинку – в готелях, салонах краси, басейнах, фітнес-залах, ігрових кімнатах і т.д.

Встановлюють такі двері як з порогом так і без нього. У першому випадку використовується тільки верхній підвіс, а в другому – верхній і нижній.

Відмінний рівень міцності (для її створення застосовується профіль Rehau завтовшки від 60 і до 86 мм) і привабливий зовнішній вигляд – додаткова сильна сторона, якою володіють двері гармошка. Купити подібну систему рекомендують в тому числі і для теплого скління, що говорить і про високі теплоізоляційних властивостях такого рішення.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню