site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
22 Липень

Інструкція по виявленню причин і їх усунення

Після установки ПВХ-вікон мікроклімат в житлових приміщеннях, як правило, покращується. Влітку стає не настільки спекотно, а взимку – істотно тепліше. Але в окремих випадках загальне враження від такої обновки істотно псує проступания крапельок вологи на поверхнях стекол. Перш, ніж звинувачувати у всіх бідах оконщіков або самі віконні конструкції, потрібно розібратися, чому запотівають пластикові вікна.

Що говорить наука і здоровий глузд?

Поява вологи на стеклах з точки зору фізики процесів – це ознака або підвищеної вологості повітря в приміщенні, або занадто низької температури на склопакеті (вона нижче точки роси, того значення, при якому і з’являється конденсат).

Звичайно ж, найпростіше звинуватити в такій проблемі нове металопластикове вікно, так як при старій дерев’яній подібних складнощів не було. Насправді все трохи складніше, і чому потіють вікна пластикові можна дізнатися лише при грамотному аналізі конкретної ситуації.

У більшості будинків радянської споруди (як «хрущовках», так і панельних багатоповерхівках) вентиляція працює таким чином: вологе повітря йде через вентиляційні канали, а свіжий (як правило, більш сухий) повинен приходити з вулиці через щілини віконних і балконних прорізів. Але після заміни застарілих конструкцій на металопластикові можливість припливу пропадає, так як ПВХ-вікна виграють в ступеня герметичності. Як правило, посилюється ситуація в зимову пору, коли збільшується різниця в температурах на вулиці і всередині приміщення, а на стеклах і з’являється рясне кількість вологи.

Як перевірити у чому причина випадання конденсату?

Для прояснення ситуації в конкретних умовах потрібні два вимірювальних приладу – термометр (є в більшості квартир) і гігрометр (визначає рівень вологості). Основні причини запотівання – висока вологість або ж низька температура на поверхні склопакета.

Спочатку вимірюється вологість:

Потіють пластикові вікна: як усунути першопричину появи конденсату?

Рішення проблеми залежить від її причини. Так, до методів зниження вологості в приміщенні відноситься наступне:

Для підвищення температури на склопакетах можна:

Інші публікації

закрити
закрити Всі категорії
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню