site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
22 Липень

Якісне скління в квартирі або будинку в Києві – справа відповідальна і, як правило, недешеве. І хоч ціни на металопластикові вікна нижче, ніж дерев’яні аналоги, що бажають заощадити при виборі конструкцій з ПВХ вистачає. Якщо діяти в цьому питанні прямолінійно, тобто взяти все найдешевше (в тому числі і сумнівного походження), то підсумковий результат навряд чи влаштує. Ми розповімо про декілька способів зробити так, щоб на металопластикові вікна ціни не кусалися і якість радувало.

1. Скорочення числа стулок

Вікно довжиною більше метра традиційно поділяють мінімум на дві стулки. Як мінімум одна з них повинна бути відкривається – для провітрювання, доступу до зовнішньої сторони склопакета (з метою миття) і т.д. Для припливу свіжого повітря більш ніж достатньо однієї відкриває стулки навіть в балконних рамі, не кажучи вже про стандартні вікнах. Розділивши всю конструкцію на три частини і зробивши відкривається центральну секцію, інші дві можна залишити глухими. В цьому випадку ви знизите витрати на металопластикові вікна в Києві: ціни аналогічної за розміром конструкції з парою стулок будуть дорожче.

2. Грамотна оцінка потреб

Завжди є спокуса купити найсучасніші, «теплі», енергозберігаючі вікна. Але чи дійсно вони вам потрібні. Наприклад, якщо квартира не виходить на сонячну сторону, то як мінімум спеціальне напилення від ультрафіолету навряд чи необхідно. Якщо у вас квартира з централізованим опаленням і лічильником тепла на весь будинок, котельня поблизу (через що взимку зазвичай жарко), то навряд чи потрібні найкращі в плані опору теплопередачі металопластикові вікна Rehau: ціни на них високі, а окупити їх як в випадку з приватним житлом і індивідуальним опаленням не вдасться.

І в кожній конкретній ситуації потрібно оцінювати всі «за» і «проти» і лише потім приймати рішення.

3. Правильне скління балкона

Вибір ПВХ-вікон для балкона або лоджії передбачає установку двох конструкцій – блоку (двері і вікно, що відокремлюють неопалюване простір від прилеглої кімнати) і рами (бар’єр від вулиці і навколишнього середовища). Якщо тут не планується робити робочий кабінет або зону відпочинку, з комфортним мікрокліматом круглий рік, то обидва елементи не обов’язково повинні бути найтеплішими і енергозберігаючими.

Якщо балкон повинен стати теплим місцем, то на рамі економити не варто, але все одно можна взяти досить простий (бюджетний) балконний блок.

4. Участь в програмах компенсації

IQ energy і державна програма «Теплий дім» – це можливість дешевше купити вікна металопластикові в Києві, ціни на які спочатку кусаються. Якщо виріб відноситься до категорії енергозберігаючого, то покупець має право розраховувати на компенсацію в розмірі до 35% від витраченої суми. Навіть з урахуванням додаткових витрат на оформлення кредиту, вигода досягає 28-30%.

5. Моніторинг акцій і знижок

Навіть на перевірені часом профільні системи Рехау можна отримати знижку. Як саме? Дочекавшись відповідних пропозицій від оконщіков. Найбільша вірогідність їх появи – холодна пора року – традиційне затишшя і не сезон для покупки ПВХ-вікон.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню