На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 Липень

 

Приблизно 40-50% тепла йде з приміщення через склопакети. Економити тепло за допомогою вікон можна. Для цього на скла наносяться нізкоеміссионниє напилення, які підвищують енергозбереження до 50-70%.

Сучасні технології дозволяють виготовляти склопакети, які мають високий теплозберігаючі ефект. У більшості випадків це двокамерні вікна зі спеціальним напиленням і наповнювачем пустот. Найбільшою економії тепла можна домогтися завдяки асиметричності товщини камер.

Теплі вікна: як зробити правильний вибір?

Підбір якісного енергозберігаючого склопакета – це відповідальне завдання, з якою стикається практично кожен покупець металопластикових вікон.

 

Для правильного здійснення вибору необхідно враховувати такі критерії, як:

Практично ідеальним варіантом при підборі енергозберігаючих вікон є склопакет, внутрішньо скло якого має тепловідбивне напилення, а зовнішнє – світловідбиваюче покриття. Таким чином, в приміщенні зберігається тепло від теплоносіїв, а зовні не надходять шкідливі УФ-промені. Так навіть влітку можна економити, оскільки кондиціонери включаються в кілька разів рідше, ніж зазвичай.

Згодом газове наповнення втрачає свої властивості. Але це відбувається не раніше, ніж через 15-20 років. За такий відрізок часу вартість енергозберігаючих склопакетів окупається в кілька разів.

Енергозберігаючі склопакети мають ще один величезний «плюс». Приміщення, в яких вони встановлені, нагріваються значно швидше, ніж обладнані звичайними металопластиковими вікнами. Тому економія тепла відчується практично відразу після монтажу теплосберегающего пакета.

Теплі вікна (Київ): де купити?

Придбати вікна з теплозберігаючих властивостями можна в компанії «Газда». Ми співпрацюємо з компанією «Рехау», яка є лідером по виготовленню полімерної продукції. Тому наші вікна виготовлені на основі високоякісного, надійного і довговічного ПВХ-профілю.

Замовляючи вікна у нас, ви відчуєте масу переваг, серед яких:

Шукаєте, де замовити енергозберігаючі вікна? Ціна на товари з даної категорії в нашій компанії вас точно порадує!

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню