На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 Липень

Щоб балкони або лоджії стали повноцінними житловими об’єктами, потрібно подумати про те, щоб засклити їх. Зробити це можна різними способами і з застосуванням різних матеріалів. Так, наприклад, холодне скління балкона направлено, перш за все, на його захист від опадів і пилу, але взимку тут буде практично така ж температура, як і на вулиці. А ось тепле скління дозволяє захистити приміщення від холоду і шуму ззовні, вирощувати тут квіти круглий рік або навіть подумати про збільшення загальної житлової площі за рахунок приєднання до кімнати. Правда, і витрати в подібному випадку будуть вище.

Холодне скління балкона в Києві і його види

Якщо потрібно просто захистити балкон від опадів, пилу та сміття, додавши йому привабливості можна використовувати такі види скління:

Тепле скління

Для нього сьогодні, як правило, використовуються ПВХ-профілі з відповідними з точки зору енергозбереження склопакетами. До плюсів такої обробки балкона відноситься простота догляду, можливість забезпечити високу тепло- і звукоізоляцію, естетичний зовнішній вигляд, додатковий захист від злому, цінова доступність. Основні мінуси – велика вага конструкції, а також повна герметичність при закритих стулках (це недолік для тих, хто любить проводити час на балконі, щоб відчути себе на вулиці).

Французьке скління балкона

Як теплим, так і холодним може бути панорамний або ж французький варіант засклення. В цьому випадку скла встановлюються від підлоги до стелі. Використовувати для такого варіанту можна і алюмінієві рами, і ПВХ-профілі, і безрамний метод.

До переваг відноситься відмінний рівень освітленості і барвистий, ефектний дизайн (дивіться французьке скління балкона фото). Внутрішнє оздоблення зводиться до мінімуму, а зовнішня – взагалі не потрібна. До того ж візуально площа об’єкта збільшується, як і прилеглої до нього кімнати.

Потенційними недоліками може бути підвищення температури в літній час, якщо балкон виходить на сонячну сторону, з вулиці добре проглядається все, що відбувається тут. До того ж часто чималі і витрати на французьке скління балкона: ціна залежить від загальних розмірів, виду і якості матеріалів, типу склопакетів і т.д.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню