site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
22 Липень

Щоб балкони або лоджії стали повноцінними житловими об’єктами, потрібно подумати про те, щоб засклити їх. Зробити це можна різними способами і з застосуванням різних матеріалів. Так, наприклад, холодне скління балкона направлено, перш за все, на його захист від опадів і пилу, але взимку тут буде практично така ж температура, як і на вулиці. А ось тепле скління дозволяє захистити приміщення від холоду і шуму ззовні, вирощувати тут квіти круглий рік або навіть подумати про збільшення загальної житлової площі за рахунок приєднання до кімнати. Правда, і витрати в подібному випадку будуть вище.

Холодне скління балкона в Києві і його види

Якщо потрібно просто захистити балкон від опадів, пилу та сміття, додавши йому привабливості можна використовувати такі види скління:

Тепле скління

Для нього сьогодні, як правило, використовуються ПВХ-профілі з відповідними з точки зору енергозбереження склопакетами. До плюсів такої обробки балкона відноситься простота догляду, можливість забезпечити високу тепло- і звукоізоляцію, естетичний зовнішній вигляд, додатковий захист від злому, цінова доступність. Основні мінуси – велика вага конструкції, а також повна герметичність при закритих стулках (це недолік для тих, хто любить проводити час на балконі, щоб відчути себе на вулиці).

Французьке скління балкона

Як теплим, так і холодним може бути панорамний або ж французький варіант засклення. В цьому випадку скла встановлюються від підлоги до стелі. Використовувати для такого варіанту можна і алюмінієві рами, і ПВХ-профілі, і безрамний метод.

До переваг відноситься відмінний рівень освітленості і барвистий, ефектний дизайн (дивіться французьке скління балкона фото). Внутрішнє оздоблення зводиться до мінімуму, а зовнішня – взагалі не потрібна. До того ж візуально площа об’єкта збільшується, як і прилеглої до нього кімнати.

Потенційними недоліками може бути підвищення температури в літній час, якщо балкон виходить на сонячну сторону, з вулиці добре проглядається все, що відбувається тут. До того ж часто чималі і витрати на французьке скління балкона: ціна залежить від загальних розмірів, виду і якості матеріалів, типу склопакетів і т.д.

Інші публікації

закрити
закрити Всі категорії
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню