site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
22 Липень

Приватні будинки і квартири – це кардинально різні речі, які відрізняються площею території, інтер’єром, необхідністю впровадження додаткових елементів для захисту і т.д. Установка вікон в заміських будинках вимагає звернення уваги на зовсім інший асортиментний ряд металопластикової продукції. Пластикові вікна для котеджу повинні підкреслювати індивідуальний стиль приміщення. Різновиди і кількість конструкцій підбираються для приватних будинків індивідуально, залежно від побажань і характеру архітектури будівлі.

Характеристики скління котеджу

У момент планування будівництва приватного будинку ви можете самі визначитися з формою і розміром віконних прорізів. Сьогодні дуже популярні французькі вікна в підлогу. Серед плюсів варто також відзначити автономне опалення, яке ви самі регулюєте. Всі ці переваги можна з легкістю зіпсувати неправильним вибором віконних конструкцій.

На що звернути увагу при склінні котеджів:

  1. Високі теплоізоляційні якості. При виборі конструкцій важливо звертати увагу на кількість присутніх камер. Найкращим рішенням стане вікно з п’яти камер, але якщо вам потрібно досягти максимального обігріву в приміщенні, тоді слід зупинитися на шестикамерному виробі.
  2. светорегулірующую системи повинні мати хорошу герметичність. При покупці варто вибирати вироби з якісними утеплювачами.
  3. Дизайн при склінні будинку важливо продумати заздалегідь. Можна поєднувати безліч варіацій. Стиль і площа приватних будинків дає політ для фантазії і реалізації кращих ідей з облаштування житла. Зараз модно додавати перегородки в віконні конструкції навіть прямих стандартних форм, а вітражне скло здатні кардинально поміняти вигляд будинку, задати йому особливий стиль.
  4. Кольорові вікна для котеджу дозволяють зробити акцент на колірній гамі. Навіть якщо ви просто виберіть вікна з коричневої рамою або під дерево, це буде набагато респектабельнее, солідніше і красивіше, ніж звичайні білі конструкції. Також господарі часто віддають перевагу бордовим, червоним, сірим і іншим відтінкам. Вибирають кольору вікон під колір даху, можна грати на контрастах з кольором рам і стін.

Що ще потрібно врахувати при склінні котеджів? Звичайно ж, металопластикові двері. Ви можете відмовитися від габаритних дверних конструкцій і монтувати практичні вироби з пластику. Такі двері краще зберігають тепло і мають гарні звукоізоляційні властивості.

Природно, коли питання стосується облаштування заміського будинку, важливо ретельно продумати його безпеку. Підбирайте тільки надійну фурнітуру. Сучасні пластикові вікна для котеджів можна легко оформити абсолютно під будь-які вимоги. У таких будинках не обійтися без установки протівовзломних систем. Потурбуйтеся про надійне режимі провітрювання. Зверніть увагу на додаткові елементи фурнітури, вони служать не тільки якісним функціональним механізмом, а й здатні внести в дизайн якусь родзинку.

З огляду на все сказане можна підвести підсумок, що скління котеджу – це питання дуже серйозне, який вимагає розумного підходу до всіх деталей і особливостей представлених виробів. Сучасний асортиментний ряд дозволяє підібрати найкращий варіант для вашого будинку.

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню