На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
31 серпня

Якщо у вас металопластикові вікна, і ви, поки, не плануєте їхню заміну, подбайте про те, щоб зробити їх теплішими. Зокрема, ми пропонуємо, замінити склопакети на енергозберігаючі, таким чином середня температура у вашому приміщенні суттєво збільшиться. (Для тих, у кого індивідуальне опалення, це ще й додаткова економія на комунальних платежах).

А із вересневою акцією від Газда, ваші вікна повністю будуть готові до прийдешньої зими, адже при замовленні заміни склопакета, ви отримаєте ще і регулювання фурнітури безкоштовно. Щоб скористатись пропозицією, попередьте про це свого менеджера, до виїзду сервісного майстра.

Енергозберігаючі склопакети дозволяють зберегти близько 30-50% тепла в будинку, в значній мірі знизити енерговитрати, а в приміщенні, завжди буде комфортна температура. Технологія енергозберігаючого вікна полягає в тому, що на поверхню скла наносяться оксиди срібла та інших металів, які відбивають інфрачервоне випромінювання, тобто залишають тепло всередині, при цьому поверхня склопакету стає більш теплішою. Таким чином, покращується мікроклімат для вас та ваших кімнатних рослин і, що, дуже важливо, на таких склопакетах майже не з’являється конденсат.

Пропозиція дійсна у Києві та київській області, з 1 до 30 вересня 2021. Пропозиція дійсна, при заміні на будь-який склопакет, із розрахунку 1 склопакет – регулювання фурнітури на 1 стулці.

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню