На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 Липень

Вирішивши встановити нові вікна, ви точно почуєте і дізнаєтеся про профіль Рехау. Сьогодні це найпопулярніша профільна система в нашій країні. Перше представництво німецького концерну в Україні з’явилося понад 20 років тому (в 1997-му) і з тих пір для багатьох вікна Rehau є символом металопластикових віконних конструкцій в цілому.

Пропонований фахівцями Рехау профіль з одного боку є відображенням багатющого досвіду виробника на ринку, а з іншого – втіленням передових технологій, які неухильно продовжують впроваджуватися компанією.

Переваги Рехау

Як і будь-які сучасні металопластикові конструкції, вікна Rehau відрізняються високими експлуатаційними характеристиками (надійністю, довговічністю, стійкістю до атмосферних впливів), відмінними тепло- і звукоізоляційні параметрами (за рахунок своєї багатокамерною структури), бездоганним дизайном. На тлі продукції конкурентів, профільні системи німецького концерну відрізняються наступними особливостями:

Додатковий плюс профілів Рехау – широкий асортимент рішень, здатних задовольнити різні потреби замовників.

Популярні профільні системи Rehau

Замовнику можна підібрати такий профіль Рехау, характеристики якого дозволять найкращим чином вирішити поставлені завдання. До числа найпопулярніших систем, представлених сьогодні в Україні, відносяться наступні:

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню