На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
Металопластикові двері

Причина популярності пов’язана виключно з високими експлуатаційними параметрами таких виробів, в тому числі надійністю, довговічністю, якісною звуко- і теплоізоляцією, варіативністю дизайну, простотою догляду, функціональністю. Компанія «Газда» використовує профільні системи Rehau, випускає висококласні дверні конструкції в Києві, надає послуги монтажу. У нашому асортименті представлені вхідні, міжкімнатні, балконні і офісні металопластикові двері. У кожного з варіантів є свої характерні відмінності і особливості.
Балконні двері. Разом з ними застосовується і традиційна віконна фурнітура, якщо не поставлені інші завдання. Як правило, балконні металопластикові двері, не тільки відкриваються, але і відкидаються, можуть ставитися на мікропровітрювання.Найчастіше поруч з такою дверною конструкцією розташовується і вікно, хоча в деяких випадках формується широкий балконний отвір (140 см і більше), який можна закрити 2-стулковими дверима.
Офісні двері.Нерідко офісні металопластикові двері передбачають не одну, а 2 і більше стулок, так як загальна кількість вільного простору дозволяє збільшити дверний проріз. За допомогою різних міжкімнатних варіацій для офісу можна розмежувати робочий простір, в тому числі із застосуванням розсувних систем. А ось завдяки більш потужним, надійним і міцним вхідним дверям можна забезпечити необхідний рівень безпеки різних комерційних об’єктів.
Вхідні двері.Такі пластикові двері оснащуються висококласними замками, в тому числі рейковими, і багатоточковою фурнітурою. Петлі додатково посилені, що дозволяє їм витримувати навантаження більше 250 кг. Додатково вхідні конструкції комплектують доводчиками. Передбачаються різні варіанти заповнення. Так, можна купити металопластикові двері з сендвічем або ж повністю скляні. В останньому випадку додаткову надійність забезпечує застосування загартованого скла, що підвищує рівень захисту від злому і/або несанкціонованого проникнення.

Вхідні двері
Офісні двері і перегородки
Вхід на балкон
Виробники
brand

З цим товаром також купують

Протизламна фурнітура
москітна сітка
доводчик
Основні переваги Професіоналізм, перевірений часом!
Гарантія на
продукцію
Відповідність
європейським стандартам
17 років досвіду
нашої команди
Професійна
консультація
Гнучкі
системи оплати
Налаштована
система логістики
Швидкі терміни
виготовлення
Автоматизоване
виробництво
Схема роботи

Замір

Розрахунок вартості

Попередня оплата

Виготовлення та встановлення

Готові вікна

Виклик замірника

Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання

*Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних

Ми у YouTube
Производство окон Газда
Спалья
Замена окон
Евромонтаж
Раздвиная система
Лизвинская
Максимум теплые окна
закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню