На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
30 червня

Завдяки моді на сильні, яскраві кольори, антрацитовий колір зараз один із найпопулярніших. Багатогранний антрацит – фаворит стильних дизайнів інтер’єру, оскільки він добавляє елегантності, стриманості і спокою. Вікна виконанні у цьому кольорі виглядатимуть строго і елегантно, зроблять інтер’єр стильним і сучасним. Колір з приємним відтінком, він не привертає занадто уваги, але робить інтер’єр кімнати більш виразним та цікавим.

Тільки у липні 2021, спеціальна ціна на всі конструкції із ламінацією “Сірий антрацитовий” (із структурою). Пропозиція розповсюджується на конструкції із білою основою, це може бути внутрішня, зовнішня чи двостороння ламінація, залежно від того, чи вам потрібно підкреслити тільки колір фасаду будівлі чи вписати вікно в інтер’єр кімнати.

Вікна антрацитового кольору завжди будуть у моді, адже сірий і чорний кольори елегантні і вишукані, тому не схильні до впливу часу. Тим більше, такі вікна чудово поєднуються, як у лофт, хай-тек так і у класичному стилі.

Щоб підібрати найкращий варіант для вашого приміщення, зверніться до фахівців «ГАЗДА», які підкажуть оптимальний варіант співвідношення ціни і якості для вашого замовлення. Якщо вам потрібно отримати детальну консультацію, залишайте заявку або звертайтеся до менеджерів відділу продажів за телефоном.

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню