site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Вікна з алюмінієвого профілю

Компанія “Газда” розширює спектр своєї діяльності, освоївши виробництво дверних і віконних конструкцій на базі алюмінієвого профілю. Тепер поряд з металопластиковими вікнами і дверима ви можете замовити у нас висококласні вироби з алюмінію для вирішення різних завдань скління. 

Алюмінієві вікна: переваги

 

До традиційних сильних сторін алюмінієвих віконних систем відноситься висока міцність і довговічність, яка перевершує дерево і більшість металопластикових аналогів, досягаючи 80 років. Важливими перевагами також виступає легка вага і сучасний дизайн. 

На тлі дерев’яних вікон алюмінієві не бояться вологи та інших несприятливих погодних умов. Вони захищені від корозії. У порівнянні з ПВХ алюмінію не страшний нагрів (припустимо, від фена або праски), вплив ультрафіолету, більш кращі такі віконні конструкції і з точки зору протипожежної безпеки. 

За рахунок покриття зносостійкими порошковими фарбами алюмінієвим вікнам можна надати практично будь-який колір, в тому числі домогтися імітації відтінків і структури натуральної деревини. При цьому в плані догляду вони також прості і зручні, як металопластикові аналоги. 

Раніше виготовлення вікон з алюмінієвого профілю було виправдано переважно для фасадного скління і невибагливих з точки зору енергозбереження об’єктів. Але сучасні рішення, доповнені спеціальними термовставками, вважаються в повній мірі “теплими”. В результаті область використання алюмінієвих систем істотно розширюється і ні в чому не поступається ПВХ-аналогам, а за рахунок своєї легкості навіть перевершує їх. Так, при значних площах скління саме алюміній є кращим вибором.

Виробники
brand
Можливо вас зацікавить
Алюмінієві двері
Комплектуючі для алюмінію
Вхідні двері з ПВХ
Виклик замірника
Отримайте більше інформації, використовуючи форму нижче.
Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню