site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Види ремонту та матеріали

Ремонт балкона – затребуваний спосіб благоустрою, який дозволяє перетворити малофункціональне неопалюване приміщення в корисну частину житла. В результаті виконання ремонтних робіт можна отримати додаткові квадратні метри або навіть повноцінну кімнату, в тому числі робочий кабінет, зону відпочинку, місце тренувань, з комфортним мікрокліматом не тільки в теплу пору року.

 Довірте ремонт балкона в Києві компанії «Газда». Ми виконуємо весь комплекс робіт з благоустрою. Ви можете замовити як ремонт балкона під ключ, так і окремі послуги, наприклад, утеплення, зовнішню або внутрішню обшивку, зварювальні роботи. Фахівці «Газда» мають багатий досвід в даній сфері. Також в нашому розпорядженні всі необхідні інструменти та обладнання, а необхідні на різних етапах ремонту балкона матеріали (для обшивки, утеплення, внутрішнього оздоблення) ми можемо закупити під ваш проект за вигідною оптовою ціною.

  Які ремонтні роботи ми пропонуємо?

 Наша компанія спеціалізується на комплексному ремонті балконів і лоджій. Ми пропонуємо такі види робіт:

Зварювальні роботи. Вони необхідні в тому випадку, якщо на балконі відсутній дах, без якого відсутній захист від атмосферних опадів і не можна виконати скління балконів. Також зварювальні роботи потрібні при бажанні виконати короткий або довгий винос по підвіконню або розширення балконної плити. В результаті збільшується простір і площа балкона, ремонт дозволяє перетворити його в більш функціональний простір.

  • Утеплення. Це один з обов’язкових етапів створення так званого «теплого» балкона або лоджії, на яких температура повітря взимку буде менше, ніж в суміжній кімнаті всього на 1-3 градуси Цельсія. Заходи з утеплення поєднуються з установкою енергоефективних металопластикових конструкцій і дозволяють усунути основні джерела тепловтрат.
  • Зовнішнє оздоблення (обшивка). Вона дозволяє змінити зовнішній вигляд балкона і фасаду будівлі, захистити його від негативних атмосферних та механічних впливів, знизити втрати тепла в холодну пору року.
  • Внутрішнє оздоблення та укладання підлоги. Ці етапи змінюють балкон в красиве і комфортне місце, перетворюють інтер’єр. Зовнішній вигляд і експлуатаційні властивості прямо залежать від вибору оздоблювальних матеріалів в кожному конкретному випадку. У тандемі з утепленням використовуються різні листові рішення, такі як гіпсокартон, панелі і дошки (вагонка). Також застосовуються і традиційні матеріали, такі як шпалери, плитка, штукатурка, фарба, але в цьому випадку також потрібні вирівнювання і грунтовка стін.
  • Додаткові роботи, включаючи проводку електрики з виведенням розеток і точок освітлення, виготовлення сушарок за індивідуальними замірами і їх монтаж. Це завершальні етап ремонту балкона що відповідають за його максимальну зручність і функціональність.

 Скільки коштує ремонт балкона в Києві?

 Ціна благоустрою визначається індивідуально для кожного проекту. Вона залежить від комплексу необхідних робіт та їх складності. Враховується багато факторів. Так, наприклад, зовнішню обшивку простіше зробити на ще не заскленому балконі, а розширення балконної плити, якщо воно потрібне, передбачає демонтаж парапету і його подальше створення з нуля, що підвищує трудомісткість і збільшує вартість.

 Витрати прямо залежать і від розмірів балкона. Чим він більший, тим вище витрати утеплювачів, обшивальних і оздоблювальних матеріалів. Тому в компанії «Газда» на ремонт балкона ціна визначається з розрахунку за один квадратний метр і стартує з 1500 гривень за м2. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших консультантів.

Щоб замовити ремонт балкона в Києві, просто зв’яжіться з представниками «Газда» будь-яким зручним для вас способом.

Як замовити ремонт балкону

Замір

Розрахунок вартості

Попередня оплата

Виготовлення та встановлення

Готовий балкон
Виклик замірника
Отримайте більше інформації, використовуючи форму нижче.
Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
Відео робіт зі скління
Скління заміського будинку
Порівняння профілей Рехау
Скління котеджу з застосуванням Smart House
5 міфів про пластикові вікна

Обов’язкові та опціонні види ремонту

 Комплекс робіт з благоустрою прямо залежить від потреб і бажань самого клієнта. Так, якщо в планах просто сушити одяг або зберігати різні речі, то крім скління потрібен мінімальний ремонт балкона, що включає внутрішню обробку, укладання підлог, облаштування сушарки.

 Якщо стоїть мета отримати приміщення, на якому можна комфортно перебувати цілий рік, то обов’язковим видом робіт буде утеплення. Не зайвою буде і зовнішня обшивка, що підвищує теплоізоляційні властивості. До ще одного обов’язкового етапу ремонту в такому випадку відноситься електропроводка.

 Опці ональними, але вкрай корисними ремонтними роботами на балконі вважаються зварювальні. Винос по підвіконню збільшує його розміри і розширює можливості зберігання, в тому числі розміщення домашніх рослин. Нарощування балконної плити дає можливість збільшити корисну площу і ще більш раціонально використовувати простір.

Вибір матеріалів для ремонту

 Якість ремонту балкона в Києві прямо залежить як від професіоналізму виконавців, так і від використовуваних матеріалів. Так, наприклад, кращим утеплювачем вважається стиродур, який забезпечує високу теплоізоляцію при мінімальній товщині. Більш доступним, але все одно ефективним рішенням залишається пінопласт.

 Відмінним вибором для зовнішньої обробки виступає сайдинг. Він поєднує відмінний зовнішній вигляд, високу надійність і зносостійкість з демократичною ціною.

 Оптимальним матеріалом для стін може виступати дерев’яна або пластикова вагонка. Також можлива і обшивка гіпсокартоном, але потрібно використовувати плити, які готові до перепадів температур і впливу вологи. На підлогу укладається лінолеум або ж ламінат, але варто пам’ятати, що останній боїться вологи.

 В ході ремонту стелю краще не обшивати дерев’яною вагонкою, так як є ризик, що з часом вона втратить свій зовнішній вигляд або може піти хвилями. Пов’язано це з тим, що волога і тепло мають властивість рухатися вгору, а дерево досить чутливе до них. Хорошою альтернативою стане пластикова вагонка, безшовні панелі або гіпсокартон.

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню