На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
22 Липень

Якщо потрібні вікна, Бориспіль пропонує різні варіанти вирішення поставленого завдання: традиційне дерев’яне, алюмінієве і пластикове (металопластикове) скління. Сьогодні вибір клієнтів падає саме на ПВХ-конструкції, які мають масу переваг на тлі альтернативних варіантів.

Переваги металопластикового скління:

  1. Надійність і довговічність. Металопластикові вікна в Борисполі здатні прослужити не менш 20-25 років, а найчастіше термін експлуатації без ремонту збільшується до 40 і більше років.
  2. Стійкість до атмосферних впливів. Полівінілхлорид не боїться прямого контакту з вологою і водою, перепадів температур, пилу, хімічно активних речовин і т.п.
  3. Високі теплоізоляційні властивості і захист від шуму. Багатокамерна структура пластикових вікон і відмінна герметичність конструкції перешкоджає проникненню холоду ззовні, збільшує акустичний комфорт в приміщенні.
  4. Привабливий зовнішній вигляд. Гладка пластикова поверхня зберігає свій початковий колір протягом всього періоду експлуатації. Імовірність пожовтіти є тільки у віконних профілів сумнівного виробництва.
  5. Варіативність форм і розмірів. Пластикові вікна в Борисполі дозволяють домогтися різних дизайнерських і інженерних задач. За допомогою ПВХ-профілю створюється панорамне скління, овальні, трапецієвидні і інші нестандартні конструкції.
  6. Нешкідливість. Вікна з ПВХ не виділяють шкідливих або токсичних речовин. Вони безпечні для здоров’я людей і не шкодять навколишньому середовищу (профіль в подальшому підлягає вторинній переробці).
  7. Цінова привабливість. Металопластикові вікна обходяться дешевше, ніж дерев’яні. До того ж вони невибагливі і зручніші в подальшій експлуатації (не потребують фарбування чи іншої обробки, легко очищаються від забруднень і т.п.).

Як розраховувати на всі ці плюси?

Щоб ПВХ-вікна дійсно відповідали заявленим вище перевагам, потрібно грамотно підійти до процесу вибору компаній, що займаються продажем і установкою металопластикових вікон. Для такого невеликого міста, як Бориспіль, це може бути проблемою. Свої послуги місцевим жителям пропонує компанія «Газда» – авторизований партнер Рехау. Вона вже понад 14 років займається виготовленням віконних конструкцій високої європейської якості, здійснює їх доставку на об’єкт замовника, виконує професійний монтаж.

Чому варто звернутися в «Газда»:

Інші публікації

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню