На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
Тепла оселя

Компанія Газда – Екозберігаючі вікна – учасник державної кредитної програми з енергозбереження на придбання енергоефективних металопластикових вікон.

IQ Energy

IQ energy-програма підтримки фінансування заходів з енергоефективності в житловому секторі України, що допомагає обладнати житло відповідно до європейських стандартів. Програма розроблена ЄБРР, фінансується Партнерством Е5Р і Швецією, підтримується ЄС.

Кредит з компенсацією
Встановити нові металопластикові вікна в Києві можна набагато доступніше, ніж здається. Однією з головних можливостей економії без зниження якості виробів є пропоновані українцям програми кредитування з компенсацією. З їх допомогою можна придбати висококласні пластикові вікна «Газда», повернувши до 35% від витрачених на скління засобів.

У 2019 українцям при покупці вікон доступні дві спеціальні програми компенсації. Основна їх специфіка ідентична, так як завдання учасника зводяться до придбання енергозберігаючих віконних конструкцій в кредит, а в подальшому їм компенсується до 35% витрачених коштів. За програмою підвищення енергоефективності IQ energy таку виплату робить Європейський банк реконструкції і розвитку, а за програмою «Тепла оселя» – держава.

Увага! IQ energy не діє для скління балконів

Раніше стати учасником програми компенсації IQ energy можна було і в разі скління балконів, лоджій, а також веранд, терас і т.д. Але з 1 серпня 2018 року умови змінилися. Тепер кредитні договори на скління цих неопалюваних об’єктів, а також монтаж нових вікон (маються на увазі місця, де вони встановлюються вперше), не підтримуються програмою IQ energy.

Аналогічні умови по балконах і лоджіях діють і в державній програмі «Тепла оселя».

Але якщо ви плануєте заміну старих дерев’яних конструкцій або їх не влаштовують за характеристиками металопластикових на аналоги з високою енергоефективністю, то можете істотно заощадити.

Так, основна умова для участі в програмі IQ energy – вибір енергозберігаючого вікна. В асортименті компанії «Газда» найдоступнішим рішенням, яке підпадає під цю категорію, є віконна конструкція з профілем Rehau Euro-Design 70 і 2-камерним склопакетом товщиною 40 мм з низькоемісійним склом і заповненням міжскляного простору аргоном (4i-14Ar-4-14Ar -4i).


Державна програма для приватних будинків

Програма «Тепла оселя», по якій компенсація виплачується з державного бюджету, діє для приватних будинків. На відміну від IQ energy вона не настільки стабільна: тут частіше змінюються умови і перелік банків, які надають кредитні кошти, в зимовий час вона, як правило, взагалі не діє.

Так, весною 2019 року відновили видачу «теплих» кредитів для скління дві фінансові установи «Ощадбанк» і «Укргазбанк». Якщо ви плануєте заміну вікон в своєму заміському будинку або іншому приватному домоволодінні, то не варто зволікати з участю в програмі. Ставши її учасником, ви також можете отримати до 35% компенсації за вікна «Газда». Також рекомендуємо пильно стежити за оновленнями умов.
Схема роботи

Замір

Розрахунок вартості

Попередня оплата

Виготовлення та встановлення

Готові вікна
Виклик замірника

Получите дополнительнкю информацию с помощью формы ниже

Залиште номер телефону і ми відповімо
всі ваші питання
Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
Ми у YouTube
Наклонно-сдвижная система. Схема G
Наклонно-сдвижная система. Схема G
Наклонно-сдвижная система. Схема G
Наклонно-сдвижная система. Схема G
Наклонно-сдвижная система. Схема G
Наклонно-сдвижная система. Схема G
Наклонно-сдвижная система. Схема G
закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню