На ринку 17 років site_logo
Uk
Ваше місто Київ
Виберіть своє місто
Продукція
1 Серпень

По-перше, встановививши якісні та енергоефективні вікна Газда, середня температура у вашому приміщенні, в холодну пору року, збільшиться на 5-10 градусів*. (А для тих, у кого iндивiдуальне опалення, це ще означає економію на коммунальных платежах.)

По-друге, у період дії акційної пропозиції, а саме з 1 по 30 вересня 2020 року, у вас є можливість придбати енергозберігаючі вікна з аргоном за ціною звичайних.

Енергозберігаюче вікно дозволить зберегти близько 30-50% тепла в будинку, в значній мірі знизити енерговитрати, а в приміщенні, завжди буде комфортна температура. Секрет енергозберігаючого вікна полягає в тому, що на поверхню скла наносяться іони срібла, які безперешкодно пропускають в приміщення короткохвильове сонячне випромінювання, але блокують вихід назовні довгохвильового теплового випромінювання, відповідно тепло відбивається назад в будинок.

Склопакети, які містять аргон забезпечують краще збереження тепла в приміщенні,якщо порівнювати звичайний склопакет і конструкцію, заповнену аргоном, то друге рішення дозволяє зберігати тепло на 55% ефективніше, ніж стандартний склопакет, в камерах якого міститься повітря.

Всім, кому важливо забезпечити тепло в будинку і заощадити на “комунальних”, ми готові запропонувати індивідуальне рішення. А також проконсультуємо, як заощадити на самих енергозберігаючих вікнах чи балконах.

Будемо раді допомогти, звертайтеся за телефоном чи за допомою форми зворотнього зв’язку на сайті gazda.ua

*Пропозиція не підсумовується із іншими діючими акціями та пропозиціями в компанії “Газда – екозберігаючі вікна”. Дійсна на території Києва та київської області.

 

закрити
закрити Зворотний дзвінок Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом
закрити Відправити замовлення Залиште номер телефону і ми
передзвонимо вам Найближчим часом

Cписок порівнянь

закрити Меню