Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

У більшості випадків просто засклити балкон (або лоджію) недостатньо, щоб отримати додаткове комфортабельне, красиве і корисне житловий простір. Крім установки віконних блоків з ПВХ, потрібні й інші роботи, включаючи утеплення, оздоблення, проводку електрики, виготовлення меблів і т.д. Все це можна реалізувати, звертаючись до різних профільних фахівців (віконникам, ремонтникам, електрикам) або ж заощадити гроші і час, замовивши балкон під ключ в компанії «Газда».

Ми з 2004 року займаємося виготовленням металопластикових вікон в Києві. Сьогодні наша компанія є авторизованим партнером концерну Rehau, гарантуючи покупцям кращу продукцію для скління, висококласні послуги з монтажу відповідно до вимог будівельних норм України та європейських стандартів. Також ми готові зробити для вас балкон під ключ в Києві, виконавши всі необхідні роботи відповідно до індивідуальних завдань.

балкон під ключ

Скління - головний етап облаштування балконного простору

Послуга «балкон під ключ» в Києві може припускати різні види робіт і послуг. При цьому основним етапом виступає, звичайно ж, скління. Фактично від вибору профілю, склопакета і інших комплектуючих залежить спектр наступних робіт і загальні їх результати.

Так, наприклад, якщо встановлюється віконний блок на базі профільної системи Rehau Euro 60 c однокамерними склопакетами, то перетворити наявний простір в тепле і житлове буде проблематично навіть виконуючи різні види утеплення (зовнішнього і внутрішнього). Але якщо потрібно просто отримати доглянуте місце для зберігання різних речей і проведення часу влітку, то цього варіанту скління цілком достатньо. Плюс з цими матеріалами вийде зробити балкон під ключ (Київ) недорого.

І, навпаки, якщо встановлюється просунута система Geneo від Рехау, то створюються всі передумови для забезпечення високих звуко- і теплоізоляційних властивостей, перетворення балкона в додаткове житловий простір, де можна комфортно перебувати (наприклад, працювати) круглий рік. В подальшому потрібно виконати грамотне утеплення стін, підлог і стелі, щоб досягти поставлених цілей. Єдиний мінус такої реалізації балкона під ключ - ціна, яка буде істотно вище, ніж в першому прикладі.

Також в рамках скління виконуються і інші супутні роботи, в тому числі:

  • • установка підвіконня;
  • • монтаж водовідливів;
  • • установка козирка;
  • • обробка монтажних стиків, облаштування відкосів.

Роботи перед склінням

Якщо ви хочете збільшити простір балкона або його площа, то ще перед тим, як засклити його, потрібно виконати винос. Він можливий як по підвіконню (стає більше місця для зберігання, розміщення міні-оранжереї, але загальний метраж не змінюється), так і по балконної плити (збільшується підставу). Під ці цілі здійснюються зварювальні роботи, нарощується або встановлюється новий дах (відповідного розміру) і т.д. А тільки після винесення роблять скління збільшеного балкона.

Основні роботи після установки віконних конструкцій з ПВХ

Послуга балкон під ключ передбачає чимало важливих етапів вже після виконання скління. До основних і найбільш затребуваним робіт відноситься наступне:

  • • утеплення зсередини із застосуванням сучасних теплоізоляційних матеріалів;
  • • зовнішня обшивка з метою додання естетичного зовнішнього вигляду фасаду (додатково також можна зробити зовнішнє утеплення, але і в цьому випадку на балкон під ключ в Києві ціна виростає);
  • • внутрішнє оздоблення балконного простору з використанням вагонки, інших матеріалів (шпалери, фарбування, плитка і т.д.);
  • • електромонтаж. Такі роботи передбачають розведення електрики, створення нових електроточок - розеток, вимикачів, світильників;
  • • виготовлення та встановлення меблів, аксесуарів для сушки білизни і т.д.

При виборі всіх цих робіт на послугу «балкон під ключ» ціна в Києві буде вище, ніж допустимо окремо на скління і обшивку. Але в той же час комплексний підхід вигідніше, ніж виконання всіх описаних процедур у окремих фахівців. Плюс немає ситуацій, коли, через неузгоджені дії відбувається подорожчання, затримка термінів і інші проблеми: отделочник не переробляти щось за віконникам або іншими майстрами.

Цікавить балкон під ключ в Києві? Вартість і всі деталі співпраці дізнайтеся у представників компанії «Газда».

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных