Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Балкони під ключ — зручна і практична послуга з комплексного облаштування комфортного простору балкона або лоджії, яку пропонує компанія ГАЗДА® Екозберігаючі вікна. Послуга «Балкони під ключ» включає наступні види робіт за бажанням замовника:

  • скління балкона металопластиковими конструкціями, які забезпечують надійний захист балкона від опадів, втрат тепла і проникнення вуличного шуму;
  • будівельні та монтажні роботи: винесення балконної плити, установка зварних кутів по фронтальній частині або по всьому периметру, установка даху (якщо балкон знаходиться на останньому поверсі), зварювання нових перил;
  • утеплення балконів сучасними теплозахисними матеріалами, а також герметизація всіх стиків з використанням паро-і гідроізоляційних стрічок;
  • обшивка зовнішньої частини балкона сайдингом або профнастилом, внутрішніх поверхонь балкона (стеля, стіни, підлога) пластиковою вагонкою;
  • електромонтажні роботи, розводка проводів й установка освітлювальних приладів на балконі;
  • монтаж балконних меблів, тумб, шаф, каркасів для білизняних мотузок.

Всі роботи в рамках послуги «Балкони під ключ» виконуються нашими фахівцями, які є професіоналами своєї справи, із застосуванням сучасних високотехнологічних матеріалів та інструментів. Вам не доведеться укладати договори з різними компаніями, що спеціалізуються на різних видах діяльності, щоб отримати повністю обладнаний балкон. Замовляючи балкони під ключ в компанії ГАЗДА, ви заощадите свій час і гроші.

Балкони під ключ і вибір матеріалів

Компанія ГАЗДА® Екозберігаючі вікна пропонує для скління балконів і лоджій профільні системи німецького концерну REHAU: Euro-design 60, Euro-design 70, Euro-design 86, Brillant, Geneo. Будучи надзвичайно надійними, довговічними і функціональними, профільні системи REHAU дають можливість вибрати найбільш прийнятний варіант для скління балкона за показниками теплозбереження, звукоізоляції, зламостійкості.

Балкони під ключ комплектуються фурнітурою провідних європейських виробників МАСО, Siegeniа, HAUTAU, забезпечуючи всю повноту функціонування, захисту, надійності і довговічності експлуатації.

Балкони Київ

Балкони Київ дозволяють створити острівець комфорту в сучасному мегаполісі, повному автотранспорту, галасливих проспектів і будівельних майданчиків. Балкони Київ, засклені металопластиковими конструкціями REHAU, надійно захищають житло від настирливого вуличного шуму, пилу, вихлопних газів та інших несприятливих факторів великого міста. Теплі та комфортні балкони Київ, обладнані функціональними меблями і прикрашені живими рослинами, можуть стати улюбленим місцем відпочинку в квартирі для всіх членів сім'ї.


Скориставшись послугою «Балкони під ключ» компанії ГАЗДА® Екозберігаючі вікна, ви надійно захистите свій балкон або лоджію від агресивного впливу зовнішнього середовища: дощу, снігу, пилу, міського бруду, сміття, а також створите додатковий захист від шуму, холоду, вітру, втрати тепла не тільки для балкона, а й для кімнати, що примикає до нього.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных