Обратный звонок
Закрити

Натисніть Enter для відправки запиту, натисніть ESC для виходу.

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных

Утеплення балконів

Утеплення балконів
Балкон може бути не тільки місцем для просушування білизни, але і теплою затишною кімнатою. Головне - правильно утеплити його

Хочете створити на балконі ще одну затишну кімнату, яка по комфорту не поступається іншим приміщенням у будинку? Тоді вам потрібно замовити послугу скління та утеплення балкону.

Якщо для вас балкон – не склад для зберігання картоплі, а затишне місце для відпочинку, не економте на його облаштуванні!

Створення дійсно теплого балкону – це встановлення  якісних металопластикових вікон з високими ізоляційними показниками, а також обшивання підлоги, стін і стелі спеціальними матеріалами.

Щоб балкон був дійсно теплим, при його обшиванні важливо дотримати герметичність.

Утеплення балкону в Києві: від чого залежить ціна?

Вартість утеплення балкону визначається, виходячи з його площі, складності робіт, а також типу утеплювача, який використовується. Вибираючи утеплювач, найкраще віддати перевагу тому, який не займе багато місця і матиме найкращі якісні характеристики.

Основні властивості хорошого утеплювача:

  • Паронепроникність;
  • Теплопровідність;
  • Екологічність;
  • Гідроізоляція;
  • Довговічність.

Утеплення проводиться не тільки всередині, але і зовні балконів для запобігання виникнення вологи в холодну пору року та економії корисної площі.

Матеріали для утеплення балконів

Мінеральна вата

Відрізняється високою вогнетривкістю і хорошими показниками тепло- і шумоізоляції. Утеплити балкон мінеральною ватою можна за прийнятною ціною. До того ж, даний матеріал дуже зручний в укладанні. Однак негативною властивістю вати є її здатність накопичувати вологу.

Пінопласт

Недорогий теплоізоляційний матеріал на основі затверділого полістиролу. Найбільш доступний за вартістю варіант утеплення балконів. Відмінно підходить для приміщень з підвищеною вологістю. Термін служби може становити кілька десятків років.

Пенофол

Один з найновіших утеплювачів. За рахунок шару фольги на зовнішній поверхні такий матеріал здатний істотно скоротити тепловтрати. Утеплення балкона з використанням пенофола – це завжди висока ціна. Однак воно того варте.

Екструдований пінополістирол

Являє собою матеріал у вигляді плит, який випускається фірмою Styrodur. Вважається одним з найкращих утеплювачів на сьогоднішній день. Його незаперечні переваги: невеликі розміри, високі теплоізоляційні властивості і тривалий термін служби (більше 40 років). Однак розцінки на утеплення балкона із застосуванням цього екструдованого пінополістиролу будуть вищі, ніж при використанні звичайного пінопласту.

Щоб дізнатися, скільки коштує утеплення вашого балкона в Києві, залиште онлайн-заявку на безкоштовний виклик замірника або отримайте консультацію фахівця компанії. Ми рекомендуємо не заощаджувати на ціні, оскільки тільки якісні матеріали та професійний підхід до роботи є запорукою якісного утеплення балконів.

Отримайте детальну інформацію! Залишилися питання по склінню - задавайте, ми відповімо!

*Отправляя форму, Вы соглашаетесь на обработку Ваших персональных данных